Трамп допускає перенесення виборів президента США, утім це вирішує Конгрес
События в миреwww.dw.com7 дней назад

Трамп допускає перенесення виборів президента США, утім це вирішує Конгрес

Дональд Трамп заявив про можливість перенесення виборів президента США. Утім, конституція США надає таке право Конгресу, а не президенту країни.

Президент США Дональд Трамп заявив у четвер, 30 липня, про можливість перенесення виборів президента США, запланованих на 3 листопада цього року. "Через загальне голосування поштою (...) вибори у 2020 році стануть найбільш недостовірними і нечесними. Це стане великою ганьбою для США. Відкласти вибори, поки люди не зможуть як слід, надійно та безпечно проголосувати ???", - написав Трамп у соцмережі Twitter.

Поки незрозуміло, наскільки серйозною є ця заява Трампа, але її вже розкритикували представники Демократичної партії. Крім того, конституція країни надає право перенесення дати проведення виборів Конгресу США, а не президенту.

Дональд Трамп виступає проти масового голосування поштою - захід, який багато експертів вважають важливим через епідемію коронавірусу в Сполучених Штатах, зазначає агенція новин Reuters. Натомість президент США переконує, що голосування поштою призведе до масових фальсифікацій і раніше припускав, що він не довірятиме результатам виборів у разі свого програшу.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Изя
    7 дней назад
    А Конгресс х...й даст.
    Ответить