События в миреdip.org.uaSep 21

Трамп передбачив, що США стануть країною «третього світу»

nk_hauz/2JHzs4HnR.jpeg

Колишній президент США Дональд Трамп передбачив перетворення Америки в країну “третього світу” через міграційну кризу на кордоні з Мексикою. Його слова цитує журнал Newsweek.

Заява екс-голови Білого дому була зроблена на тлі зростання потоку біженців, що прибувають із сусідніх країн. За останніми даними, у прикордонному місті Дель Ріо накопичилося близько 16 тисяч прохачів притулку в США. Більшість із них – громадяни Гаїті, які хочуть отримати “тимчасово захищений статус” від американської влади, щоб не повернутися на свою батьківщину, спустошену після землетрусу.

«На нашому кордоні ніколи не було нічого подібного до того, що відбувається зараз. Мільйони людей вже прибули, але кількість людей які прибули набагато більше!» – підсумував він.

Раніше Дональд Трамп заявляв, що після інавгурації Джо Байдена Сполучені Штати «пішли під укіс», тому через три роки країні настане кінець.

💬 Последние комментарии
Бюро переписи
Кочевой народ. Гены.
Сэдий Пэдро
Цэ добрэ. Розпыздэмо
Гость
Как нибудь это случится, Россия даст тебе шлепка по твоей затылке.
Луна -2
Вдали неньку любить всегда приятней, чем у себя дома.- это истина.
Бюро переписи
Ярослав Мудрый - украинец... И Юрий Долгорукий тоже. Но это какой-то неправильный украинец. Потому что у настоящих украинцев руки не длинные, но короткие. Анатомия такая.
Луна -2
Привет ,Роджер - Ну вопрос пока закрыли - потому что сегодня наконец -то затопили и внимание , немного потеплело.Теперь о хлебе - беру черный хлеб пряно -зерновой без дрожжей -400 грамм - мне его на неделю хватает - РАНЬШЕ СТОИЛ В ПРОШЛОМ ГОДУ - 18 гривен за буханку В последний раз - 22,5 гривны -ИДЕТ ПОЛЗУЧАЯ инфляция. К Новому Году, наверняка, все подорожает .
Бюро переписи
Да. Патриотичный табор таки покидает любу неню исторически. Цыгане.