Трамп висунув кандидатуру відставного військового на пост посла США в Німеччині
События в миреua.interfax.com.ua8 дней назад

Трамп висунув кандидатуру відставного військового на пост посла США в Німеччині

Президент США Дональд Трамп назвав кандидатом на пост посла США в Німеччині відставного армійського полковника Дугласа Макгрегора, повідомив Білий дім.

Макгрегор, який пішов з армійської служби в 2004 році, відомий як автор низки робіт з військових тем і питань безпеки, регулярно виступає коментатором з цих проблем в ефірі телеканалу Fox News.

Спостерігачі зазначають, якщо його кандидатура буде схвалена Сенатом, він успадкує від свого попередника - Річарда Гренелла - такі питання, як виведення США з Німеччини частини свого військового контингенту і будівництво газопроводу "Північний потік 2", що викликають занепокоєння і стурбованість у Берліні.

Німецька телерадіокорпорація Deutsche Welle, коментуючи можливе призначення Макгрегора, зазначає, що Гренелл вважався довіреною особою президента Трампа. Будучи послом, він багаторазово критикував Берлін з питань оборони, ядерної угоди з Іраном, будівництва "Північного потоку 2" і можливого залучення китайської компанії Huawei до оновлення комунікаційної інфраструктури в Європі формату 5G.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
А знаешь,воровать надо меньше -то тогда, может и построят и никакого дыма сигарет с ментолом не понадобится.. И МУСОР ПО ВСЕЙ СТРАНЕ С ЧЕКАМ ИЗ ГОРДОГО города Льва находить не будут..А ТО дышите люди львовским гавнецом с примесью кавы зи льиву.
Елена
Ты отсебятину не добавляй выдавая за мои комментарии, нечего добавлять и редактировать, брехун несчастный.
Елена
Красиво ср...ать не запретишь,ха.
Елена
А причём тут чёрная кошка?ты сюда Конфуция не притягивай за уши,то что есть пишу,а не придумываю,сам это знаешь хорошо.
Елена
А что?Дым сигарет с ментолом,не ,не то, дым с мусоросжигающих комбинатов будет поритить прекрасный воздух Львова,пусть в других местах ,где уже есть где утилизировать отходы везут мусор.
Елена
Ну почему навсегда,у тебя просто получается какая-то "Оптимистическая трагедия",кино такое было если не в курсе,а Альцгеймера и Паркинсона забыл?их же до кучи не дописал, склероз батенька, склероз у вас.
Весёлый Роджер
А ты против Шмули напиши шо, вот он тебя и обсрёт тут на два листа - вот и будэ тебе чтиво, ну хоть можэ и не так красиво! :-))