Трамп заявив про наявність у США нових небувалих систем озброєнь
События в миреua.interfax.com.ua11 сентября 2020

Трамп заявив про наявність у США нових небувалих систем озброєнь

Президент США Дональд Трамп заявив, що в США створені нові системи озброєнь, якими не володіють ні Росія, ні Китай.

"Я говорив, що у нас є ракети, що у нас є системи, які ніхто не бачив раніше. Нічого подібного немає у президента Сі (голова КНР Сі Цзіньпін - ІФ), немає і у Путіна (президент РФ Володимир Путін - ІФ)" , - сказав він на зустрічі зі своїми прихильниками в Мічигані.

Водночас Трамп висловив надію, що ці системи ніколи не доведеться використовувати, наголошуючи, що американська ядерна зброя "зараз у кращій формі, ніж за останні десятиліття".

Раніше противники Трампа обвинуватили його в тому, що в інтерв'ю журналісту Бобу Вудворду він розголосив секретну інформацію, стосовно озброєнь.

"Вони сказали, що я міг розголосити секретну інформацію. Ці люди хворі .... Ні, я просто хочу, щоб люди знали, що у нас є найбільші системи, найбільше обладнання і найбільші люди в будь-якій точці світу. Немає нікого краще американських військових", - сказав президент США.

Перед відльотом до Мічігану Трамп заявив супроводжуючим його журналістам президентського пулу, що за останні три з половиною роки - тобто під час його президентства - на армію США було витрачено 2,5 трлн доларів, і тепер у США є "нові ракети і снаряди".

Одночасно президент США відзначив своє вміння встановлювати хороші відносини з лідерами інших держав, зокрема з президентом РФ Володимиром Путіним і північнокорейським лідером Кім Чен Ином, за що Трампа неодноразово критикували.

"Вони кажуть, що я порозумівся з Путіним, що це жахливо. По-моєму, це добре, що ми порозумілися, я подобаюся йому, він подобається мені. І це непогано", - заявив Трамп.

Аналогічну оцінку він дав своїм відносинам з лідером КНДР Кім Чен Ином. Також, Трамп відніс до своїх здобутків те, що йому вдалося налагодити відносини з головою КНР Сі Цзіньпіном і прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе.

Написать комментарий