События в миреua.interfax.com.uaJun 22

Трамп запропонував засуджувати до тюремного ув'язнення за спалення американського прапора

nk_hauz/-map_8bqfu4l4uu4uahu.jpg

Президент США Дональд Трамп зажадав карати тих, хто під час протестних виступів опоганює або розбиває статуї конфедератів, а за спалення американського прапора запропонував засуджувати до року тюремного ув'язнення.

"Збожеволілий натовп допускає акти вандалізму щодо нашої історії, опоганює наші прекрасні пам'ятники, звалює наші статуї, вимагаючи карати і переслідувати будь-кого, хто не відповідає їх розумінню абсолютного і тотального контролю. Ми це не приймаємо. Ми повинні розробити законопроект, згідно з яким покаранням за спалення американського прапора буде рік тюремного ув'язнення", - заявив Трамп на передвиборчому мітингу в місті Талса в Оклахомі.

Як повідомлялося, під час масових виступів і демонстрацій протесту проти расизму і дій поліції щодо кольорового населення країни були пошкоджені пам'ятники і монументи, а в деяких місцях спалені прапори США.

ЗМІ зазначають, що мітинг в Талсі відбувся в напівпорожньому залі, були не заповнені навіть 19 тис. місць, підготовлених для аудиторії. Залишився незаповненим прихильниками президента і майданчик на відкритому повітрі. Водночас на центральних вулицях зібралися протестувальники, які виступали проти дій Трампа щодо поліцейських, а також кризи суспільної охорони здоров'я, що охопила країну.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!