События в миреua.interfax.com.ua22 июн.

Трамп запропонував засуджувати до тюремного ув'язнення за спалення американського прапора

nk_hauz/-map_8bqfu4l4uu4uahu.jpg

Президент США Дональд Трамп зажадав карати тих, хто під час протестних виступів опоганює або розбиває статуї конфедератів, а за спалення американського прапора запропонував засуджувати до року тюремного ув'язнення.

"Збожеволілий натовп допускає акти вандалізму щодо нашої історії, опоганює наші прекрасні пам'ятники, звалює наші статуї, вимагаючи карати і переслідувати будь-кого, хто не відповідає їх розумінню абсолютного і тотального контролю. Ми це не приймаємо. Ми повинні розробити законопроект, згідно з яким покаранням за спалення американського прапора буде рік тюремного ув'язнення", - заявив Трамп на передвиборчому мітингу в місті Талса в Оклахомі.

Як повідомлялося, під час масових виступів і демонстрацій протесту проти расизму і дій поліції щодо кольорового населення країни були пошкоджені пам'ятники і монументи, а в деяких місцях спалені прапори США.

ЗМІ зазначають, що мітинг в Талсі відбувся в напівпорожньому залі, були не заповнені навіть 19 тис. місць, підготовлених для аудиторії. Залишився незаповненим прихильниками президента і майданчик на відкритому повітрі. Водночас на центральних вулицях зібралися протестувальники, які виступали проти дій Трампа щодо поліцейських, а також кризи суспільної охорони здоров'я, що охопила країну.

💬 Последние комментарии
Кочегар
Знову ти всрався.
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!