События в миреbykvu.comJun 6

Трамп збирається повернутися у велику політику та готується до виборів

nk_hauz/-mbuwphjglrbpyimmvbr.jpg

Дональд Трамп, як лідер Республіканської партії, має намір повернутися у велику політику та готується до виборів, агітуючи вкладати гроші у передвиборчий фон

Про це повідомляє The Guardian.

Протягом цього тижня Трамп значно скоротив свою присутність в Мережі. Зокрема, було закрито його сайт, через який він хотів спілкуватися з електоратом, в соціальних мережах йому не дадуть відновити акаунти до 2023 року.

За словами інсайдерів в оточенні Трампа, він хотів повернутися в публічну площину особисто в суботу ввечері, під час з’їзду Республіканської партії в Північній Кароліні.

Однак, напередодні його виступу, в штаті Аризона опублікували листування Трампа з представниками уряду. Там Трамп дякував за те, що було доведено “факти шахрайства під час виборів”.

Але електронні листи дають змогу простежити еволюцію “великої брехні” Трампа про можливі фальсифікації на виборах.

Попри заборону повертатися до соцмереж, Трамп прокоментував це так:

“Наступного разу, коли я буду в Білому домі, не буде ніяких обідів з Марком Цукербергом та його дружиною, навіть якщо він проситиме. Це тільки бізнес”.

Трамп вважає, що він повернеться до Білого дому в серпні, як тільки в суді доведуть факти фальсифікації виборів. Але аналітики кажуть, що це фантастика.

За словами інсайдерів, в Трампа більше немає багато друзів, знайомих та партнерів. Тепер коло його спілкування обмежується двома помічниками та кількома охоронцями.

Однак, попри це, всередині Республіканської партії все одно немає більш ідеального кандидата на президентських виборах у 2024 році, ніж Дональд Трамп.

💬 Последние комментарии
е
тупость твоя и так видна, а ты интеллект покажи))))
Елена
Не ответил что думаешь о словах ВВП.не ответил.
Елена
Америка с нами!
Елена
Если при царе всё было , зачем менять?Царя между прочим никто не любил и скинули его не большевики.
Елена
Ни о чём.
Весёлый Роджер
Брехня! Шмуля Сруля, платный гандон, ТУПОЙ свинорылый пропа_Хандон хунты, давно писал - шо нычого у москалей НЫМА, що весь ГАЗ принадлежит пиндосам! И тильки им стоит приказать - як москальские олигархи выстроятся по росту та включат уси вентили на полную!!! Ось воно як! А вы, шановни читачи, слухайте бильше пропа_Хандонив хунты и у вам тоже выдадуть кружевные майданный труселя! Сало уронили? хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Пани Меркель была жутко обижена на русских, что у неё младой фройлен велосипед "Цап-царап" - русский солдат! НО!!! Все, кто хоть что-то знают про советскую армию и ГСВГ, те понимают, что солдат на велике - это или наряд, а то и дисбат, или отсылка в Союз, причем уже в ЗбВО! Значит - это прапор! А кто у нас були прапорами в СА, правильно - хитродупики - вони же Шмули Срули! Отож!