Трампа спіймали на несплаті федерального податку упродовж 10 років
События в миреua.news28 сентября 2020

Трампа спіймали на несплаті федерального податку упродовж 10 років

Американський президент Дональд Трамп протягом 10 років практично не платив федеральний прибутковий податок. За 2016 та 2017 роки Трамп віддав лише 1,5 тис доларів прибуткового податку, пише видання The New York Times посилаючись на податкові декларації глави США.

«Він взагалі не платив прибутковий податок за десять з останніх 15 років — в основному тому, що повідомляв про те, що втрачає більше, ніж заробляє», — вказано у матеріалі.

NYT уточнює, що збитки компаній Трампа дозволяють йому не платити федеральний прибутковий податок.  «Це рівняння — ключовий елемент алхімії фінансів Трампа: використання доходів від своєї слави для покупки і підтримки ризикованих підприємств, а потім використання їх збитків для того, щоб уникнути податків», — пише газета.

Сам Трамп вважає інформацію у статті хибною та називає матеріал «фейковими новинами». «Якщо ви подивитеся на мої декларації, думаю, там 108 сторінок за всі компанії, то ви дізнаєтеся набагато більше. Я чекаю, коли зможу оприлюднити це. І люди будуть по-справжньому шоковані», — заявив президент США.

1 комментарий

Написать комментарий
  • ДАЙОШ ЫМПЫЧМЫНТ
    28 сентября 2020
    И НЫКТО ЫМПЫЧМЫНТ НЕ НАЧИНАЕТ...
    Ответить
💬 Последние комментарии
Гость
Молодцы КСУ! Все правильно! Дай Бог чтобы правда восторжествовала
Кот Матроскин
Диалог с Россией? Если хозяева заморские разрешат. Количество голосов тут ни при чём.
Кот
Удачи и победы!!!
Кот
Укрруина пошла в разнос....И быть по сему!!!Мало того,что короновирус перешёл дорожку заробитчанам и всяким другим любителям кавы в Вене,так ещё и Зелебоба возбудился и в длинную дорожку уткнулся носом!!!
Кот Матроскин
Зачем стрелять в воздух? Откуда такое дурацкое правило? Ребята, патроны денег стоят, народных! Опять же в 16 лет, это уже не подросток, а полноценный мужик. Гайдар Аркадий Петрович в 17 полком командовал.
ЗРАДА ВЭЛЫКАЯ
Автора статьи - в СБУ! Срочно! Шесть указанных в статье областей, - это уже что, ВСЯ УКРАИНА??? Та це ж зрада вэлыкая!!!
гАЛИНА
КСУ!- верим в ВАШУ ЧЕСТНОСТЬ ! 95 КВАРТАЛ В ПОЛНОМ СОСТАВЕ ( С ПРЕДВОДИТЕЛЕМ) НА НАРЫ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1