Три провідні економіки арабського світу різко погіршили свої показники
События в мире05 мая 2020

Три провідні економіки арабського світу різко погіршили свої показники

Три найбільших арабських економік світу впали показники. Причина та ж: глобальна пандемія коронавируса, глибока економічна криза як її наслідок і рекордне зниження цін на нафту. Минулого місяця знизилася активність єгипетського ненафтового приватного сектора, а також стався черговий рекордний спад в Об'єднаних арабських Еміратах, згідно з дослідженнями індекс менеджерів із закупівель, складеним IHS Markit. Кон'юктура ринку в Саудівській Аравії також виявилася нижче порога 50, який відділяє зростання від скорочення. «Єгипетський бізнес, якому пощастило залишатися відкритим, в масовому порядку скоротили активність, оскільки багато хто відзначив різке падіння внутрішніх продаж і зовнішнього попиту», - сказав економіст IHS Markit Девід Оуен. «Фірми, Вимушені закриватися, не дивно, привели до ще більш різкого зниження виробництва», - додає він. Індекс PMI в Єгипті впав до 29,7, у порівнянні з 44,2 в березні і став найнижчим, зафіксованим з квітня 2011 року, згідно з IHS Markit; PMI Саудівської Аравії був на рівні 44,4 у порівнянні з 42,4 в березні; нові замовлення і рівень зайнятості продовжують знижуватися; За даними IHS Markit для ОАЕ, PMI впав в шостий місяць поспіль до рекордно низького рівня 44,1 у квітні; експортний попит впав на тлі глобального карантину.

Поступово розгортаються фабрики з Азії в США, що є ознакою відновлення світової економіки після найбільшої кризи. Оскільки Близький Схід вже справляється зі збитком, нанесеним цієї пандемії, перспективи також залежать від цін на нафту і скорочення видобутку нафти ОПЕК і її союзниками.

У суботу міністр фінансів Саудівської Аравії Мохаммед аль-Джадаан заявив, що чиновники розглядають «болючі» рішення і глибокі скорочення, щоб стримати фіскальний збиток - заходи, які можуть ускладнить роботу приватного сектора в країні, де бізнес в значній мірі залежить від державних контрактів. Влада вже оголосила про скорочення бюджетних витрат на 50 млрд ріалів (13300000000 доларів).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
И ПОЗОРНИКИ в НК... только и можете ещё удалять конструктивные отзывы... ПОЗОРНИКИ...
гость
Завод-гигант им не нужен, там у станка и на автоматизированной линии надо было работать. Завод был классный, и автобусы хорошие были, не то что теперешние разваливающиеся козлики -"Богданы". Разворовали-растащили - это по менталитету. И по полям ползать, на пана работать - тоже устраивает. Только этот супермовнюк в активистах бегает, афёрами деньги шибает, и не едет с львовским ридным народом на заробитки в Эуропу.
гость
Да. Он и его бабуля из ЛЬвова? Вперёд, к полякам! Там ляхи его быстро научат уважать пана. А "собачьи" земли-области, подаренные краине собаками-комуняками во главе с Лениным,- будь ласка, согласно закону о декомунизации верните прежнему Хозяину - России.
гость
У Зе на это талант. Места видимо знает. По Фомке и шапка.
гость
Именно от пошлой продажности появляются такие говнюки и говнючки
а как еще кацапов называть
Ну свинособаки это еще им комплимент.
гость
Так особо и искать не надо. Тех, кто для Украины только хуже - практически всё кодло соросное. А то, что для Украины плохо - всегда для амеров хорошо.