События в миреwww.ukrinform.ua13 авг.

Трюдо може розпустити парламент і піти на дострокові вибори

nk_hauz/9qubQz77R.jpeg

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо має намір оголосити дострокові парламентські вибори - за інформацією ЗМІ, вони можуть відбутися 20 вересня.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє канадський суспільний мовник CBC News.

“Виборці можуть очікувати, що їм доведеться піти на дільниці для участі у федеральних виборах 20 вересня. Прем’єр-міністр Джастін Трюдо планує відвідати генерал-губернатора в неділю, аби попросити про розпуск парламенту”, - стверджує канал із посиланням на поінформовані джерела.

Зазначається, що глава уряду планує оголосити найкоротшу, можливу за законом, 36-денну виборчу кампанію: “Розпуск парламенту в цій ситуації не є автоматичним, і генерал-губернатор Мері Саймонс може відмовити, хоча це й стане рідкісним випадком, що не відповідатиме парламентській традиції”.

Ліберальна партія Джастіна Трюдо не має більшості у парламенті, тому для ухвалення кожного рішення мусить шукати підтримку інших політсил. Утім, за даними CBC News, вона очолює виборчі рейтинги й у разі проведення виборів найближчим часом може отримати більшість на тлі успішної кампанії COVID-вакцинування та очікуваного швидкого економічного відновлення після пандемії.

Слід додати, що оголошення парламентських виборів найближчим часом унеможливить участь канадських високопосадовців в саміті Кримської платформи. Закон забороняє політичним діячам Канади на час виборчої кампанії брати участь у міжнародних заходах.

💬 Последние комментарии
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!