Цьогорічне вручення Нобелівської премії буде у новому форматі
События в миреthebabel.com.ua22 июля 2020

Цьогорічне вручення Нобелівської премії буде у новому форматі

Через пандемію цьогорічне вручення Нобелівської премії пройде у новому форматі. Про це повідомляє пресслужба премії.

«Цього року Нобелівський тиждень прийме нові формати, оскільки існує безліч неясностей щодо того, чи вдасться багатьом людям зібратися в одному місці, а лауреатам і гостям з інших країн відправитися в Швецію і Норвегію», — заявили у Фонді.

В організації розраховують, що їм вдаться провести вручення Нобелівської премії навіть у випадку, якщо жоден з лауреатів не зможе приїхати.

«Цього року особливо важливо висвітлити досягнення лауреатів, які надихають нас і дають нам надію на майбутнє. Нобелівський тиждень не буде таким, як завжди через тривалу пандемії. Це особливий рік — коли кожен повинен йти на жертви і пристосовуватися до зовсім нових обставин — але ми будемо різними способами віддавати данину поваги лауреатам, їх відкриттям і вкладам», — зазначив виконавчий директор Нобелівського фонду Ларс Хайкенстен.

Також Фонд розраховує на те, що вдасться провести вручення навіть в разі, якщо жоден з лауреатів не зможе особисто на ньому бути присутнім.

Окрім цього організатори скасували традиційний банкет в стокгольмської ратуші через її обмежений простір.

Імена нобелівських лауреатів 2020 року назвуть у період з 5 по 12 жовтня. Церемонія вручення відбудеться 10 грудня — в день смерті Альфреда Нобеля.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Участники НК, да дайте, дайте отпор публичному негодяйству ... гадят только в укромном месте... а в НК отзывы на публикацию...
Весёлый Роджер
А попробуй напиши - А }|{опе Шмули слова не давали, а тильку туды сували....
Гость
Участники НК, да дайте отпор публичному негодяйству ... гадят только в укромном месте... а в НК отзывы на публикацию...
гость
петро - проплаченный гомик.
Гость
Участники НК, да дайте отпор публичному негодяйству ... гадят только в укромном месте... а в НК отзывы на публикацию...
Весёлый Роджер
Мне не надо легче, мне надо чтобы вы написали, что тогда вы ошиблись, или хотели...?, обвинив меня, что я фейкую, я так понимаю вы прочитали там или нет? Ну так напоминаю где это: https://nk.org.ua/ekonomika/ukrayintsi-v-lipni-prodali-v-bankakh-bilshe-valiuti-nizh-kupili-245588#comment-389049 А общаться со мной ещё надо заслужить! А чтобы писать хрень, типа пропахандона Шмули, для этого много ума не надо.
гость
.... а жопе петру слова не давали.....