События в миреdip.org.ua21 окт.

Турагентства Туреччини піддалися атаці

nk_hauz/OTSC3-O7R.jpeg

Туристичні агентства в Туреччині піддаються серйозній атаці з боку місцевих чиновників від туризму. Таку заяву зробив глава Асоціації туристичних агентств TÜRSAB Фируз Багликая в програмі TÜRSAB Agenda на TÜRSAB TV. Місцеві ЗМІ назвали цю заяву «вражаючою».

«У нас є міністр, який говорить, що туристичні агентства не потрібні. Він не розглядає турагентів як професію – і в цьому полягає корінь проблеми», – заявив глава TÜRSAB. Причому він прямо уточнив, що мається на увазі не хто-небудь, а безпосередньо міністр туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой. «Ми живемо в дуже важкий період і піддаємося серйозної атаці – і ми, і наша професія. Атакують хліб наших колег. Міністр культури і туризму при кожній нагоді виступає проти туристичних агентств», – заявив пан Багликая.

Він навів кілька таким чином «покладених під сукно» ініціатив – це і питання, узгоджені з Мінтрансом щодо турів і трансферів, і протокол між Міністерством туризму та Міністерством транспорту та інші.

«Якщо у наших колег є проблеми із заробітком на життя, і їх звичайний дохід намагаються якимось чином забрати у них, чи не означає це, що наша професія перебуває під загрозою? Турагентства не можуть потрапити в аеропорт – відомство цивільної авіації не допускає туристичні агентства в аеропорт штату», – заявив оратор. Він також нагадав про майнові скандали, коли асоціації турагентств виселяють з їхніх приміщень, здаючи їх в оренду стороннім організаціям.

«Міністерство туризму нам не тільки не допомагає, але і скорочує наші доходи звідусіль. Без туристичного агентства немає туризму. Ми не можемо цього пояснити нашим чиновникам, але ми повинні це сказати. Якщо ми не пояснимо важливість туристичних агентств і туроператорів, якщо ми не скажемо, що саме туристи, привезені туристичними агентствами і туроператорами, закривають дефіцит поточного рахунку цієї країни, якщо ми не пояснимо наш внесок в економіку і зайнятість, цього не зробить ніхто. У чиновників в головах така картина, ніби туристичні агентства нічого не роблять, готелі самі привозять всіх туристів, а літаки заповнюються самі по собі. Це означає, що ви нічого не знаєте про туризм», – заявив обурений глава TÜRSAB

Він також додав, що здаватися без боротьби в асоціації не мають наміру: «Врешті-решт, ми – профспілка, пов’язана з міністерствами. Я веду цю боротьбу, щоб захистити права кожного члена нашої асоціації», – заявив пан Багликая.

💬 Последние комментарии
3020
Ну сказали бы честно, что обосрались
3020
Составитель этого конгениального плана, укурившись его же, хочет явно переплюнуть Герберта Уэльса.
3020
Не, с Колумбии прибыл кокс для злоупотреблений, а то как же дальше энергично и с задором, не сбавляя темп ЗеНаполеон будет жечь очередную чушь по телеку.
3020
Но было 73 процента умалишённых, которые голосовали за ЗеНаполеона и его подельников. Это те же особи, что вкладывали в МММ, любители мексиканских сериалов, развесистой клюквы, завсегдатаи зомбоящика и другие легковерные лохи.
3020
Да, паспорта выдать нужно всему Талибану, ИГИЛу, сомалийским пиратам и пусть сильнее грянет буря...
Весёлый Роджер
ЧТО ТЫ опят ПЫСДИШЬ як дышишь!!! ЭЙ ТВАРИНА ты последняя, Шмуля ты Сруля! Какой на фуй рынок??? ЭЙ МРАЗЬ??? Если вы добываете своего газа почти 55-60% от потребления!!!! АЛЛО МУДАК ПЕРДУН!!! Цэ бильше половины, тай него вполне хватит на всех ждунов панувания!!! Себестоимость него 1080 грн за 1000 кубов, грубо 1 куб = 1 грн!!! А продаёте ВЕЧНЫМ ждунам панувания по... 40 грн и выше... Жаба ты червонная Шмуля, труселя кружевные пидтяни и фуйни тут не неси!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля пердун брехучий! Ты для кого это пишешь? Для срани щиро- селючной, у которых москали во всём виноваты и мол вони нам майдан устроили? А вот остальные же наберут в поиске - Россия экспорт атомных технологий. И ты мудак у пархатой сраке!!! А что космос тильки у пропиндосной МРАЗИ остался? Чи цэ пиндосна станция там литает? Що ТВАРЬ пердучая, опять спыСдив - падлюка ты продажная! А вот это кто писал? ЭЙ ТВАРЬ? На МОИ вопросы отвечай! «Елена -15 ноября 2020- Хорошо,скажу так, промышленность связанная и завязанная на РФ в большом количестве приказала долго жить,новых рынков по объему с российским не нашли, поэтому и загнулись многие предприятия и заводы,а Россия нашла ил новых поставщиков или наладила своё производство,или налаживает,упал ВВП Украины сначала 14 года и по объему и в деньгах, сырьё типа зерна разных культур,семян подсолнечника продаём больше,но это НЕ СПАСАЕТ В ЦЕЛОМ ,…» Короче, повний пиСдец экономике щирого хозяйства – Амэрика ны прийдэ! Сало не роняем, впереди будэ ыщо хуже – усё ховаем!