Туреччина ймовірно перенесе виробництво овочів і фруктів на Балкани, – економісти
События в миреagrotimes.ua24 июня 2020

Туреччина ймовірно перенесе виробництво овочів і фруктів на Балкани, – економісти

Болгарські економісти прогнозують, що Туреччина перенесе своє значне виробництво томатів та інших овочів і фруктів на Балкани, на територію ЄС. Адже Росія, основний ринок збуту турецької плодоовочевої продукції запровадила квоти. Про це повідомляє Pariteni.

«Економісти також прогнозують, що Туреччина, ймовірно, перенесе своє величезне виробництво томатів, а також інших овочів і фруктів, у Болгарію та інші країни Балкан через Росію. Федерація, який є основним ринком турецької продукції, запровадила квоту на 200 тис. тонн імпорту томатів, яка на 95% була заповнена до середини травня, переважно товарами з Ірану. Це зумовлює необхідність переорієнтації турецького виробництва на балканські країни», – зазначає видання.

У публікації також зазначається, що цьогорічна ціна на томати в Болгарії стала рекордною за 10 років. В країні очікується збільшення виробництва цих овочів на 2% проти минулого року, до 145 тис. тонн.

На думку аналітиків, не тільки в Болгарії ціна на овочі настільки висока. Ця тенденція прослідковується у всьомуЄвросоюзі. За перший квартал року ціна на томати в ЄС була на 12% вищою, ніж середня за останні 5 років. У квітні томати коштували близько 1,10 євро за кілограм. У травні ціна знизилася до 0,76 євро за кілограм, що майже на 3% вище середньої ціни за період з 2015 по 2019 рік.

Очікується, що через коронавірусну кризу, утруднений рух товарів і людей, нестача робітників на полях, а також погану погоду в цьому місяці ціна на томати продовжить зростати.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Цэ явно перемога! За это куяны сами стояли и кормили галычанских рагулей , на майдане! Это путь Европу! Эй маладая Ленка сосалка с окружной, чего молчим? Что рот и руки польскими членами занят ? Ха! Где покращення ???
Елена
Это точно ! Парасизм- уродливое явление синемордого юща и Юльки !!! Старческая деменция правит миром , один говорящая мумия Байден чего стоит !!!
Елена
У рагулей денег на водку нет ! Они или свою самогонку жрут или дешевый польский спирт когда на заработки едут
Юрий
А нашу бабу параску забыли?
Пп
Если выберут найдена то будет виновата Россия?
кипчак
Коллективный Запад явно страдает манией величия - им виднее, что и как думает и делает Москва. Тут аргументы и факты бессильны - нужна помощь психиатров. У России другая крайность - комплекс неполноценности. Это не так опасно и поддается коррекции. Главное полная и объективная информированность о сегодняшнем дне Запада, об истории, о взлетах и падениях. Уж точно не битому Наполеоном и Гитлером Западу тыкать носом Россию, которую она спасла от подобных "интеграторов".
БеняКоломойский
Боже упаси таких друзей как укры,с ними и врагов не надо .К примеру,у России, два самых верных друга и брата:её Армия и ВМФ.