Туреччина має намір зберегти військову присутність в Ідлібі
События в миреnewformat.info16 марта 2020

Туреччина має намір зберегти військову присутність в Ідлібі

Туреччина не розглядає питання виведення своїх військовослужбовців з території сирійського Ідлібу, де у Анкари розташовані 12 спостережних постів.

Про це повідомив міністр національної оборони Туреччини Хулуси Акар.

«Наша [військова] присутність в Ідлібі з усіма нашими елементами триває. Про виведення [військ] мови не йде, всі наші війська залишаються на місці», — наводить його слова агентство Anadolu.

Президенти РФ і Туреччини Володимир Путін і Реджеп Тайіп Ердоган на переговорах погодили введення режиму припинення вогню і ряд інших заходів, націлених на врегулювання ситуації в Ідлібі. Досягнуті ними домовленості передбачають, що бойові дії в цьому регіоні будуть припинені уздовж всієї лінії зіткнення зі вступом в силу перемир’я 6 березня. З 15 березня РФ і Туреччина почнуть спільне патрулювання по трасі М-4, уздовж якої буде створено коридор безпеки. Москва і Анкара підтвердили прихильність збереженню суверенітету Сирії і домовилися продовжувати рішучу боротьбу з тероризмом.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Иудеи, не крестятся
гость
Да это отставник, спрятавшийся за женским именем. Типичный язык прпорщика, тупицы и нечистого на руку.
Колония
смотрящие у вас ? )))) и вы празднуете день независимости Украины???? Колония!
все продам
под шум карантина, продадим страну?
гость
Так ежели тестов на короновирус нет, заболевших не тестировали? Может, болеют не коронвирусом? Ну и дела.в Краине, как сажа бела. А чего предостаточно - так это ненависти к соплеменникам. А началось всё с "чемодан-вокзал" и "на гиляку". " Узнают вас по делам вашим". Ну и судить будут также - это из Писания.
Елена
Америка с Украиной!
Елена
Ах ,я ещё и еврейка по козлоослику,ну ничего против евреев не имею, вообще против какой-то национальности я не имею ничего против,ни против веры,ни против расы ,я за мир во всём мире и за всё хорошее против всего плохого.Слава Украине!