Туреччина надала медичну допомогу понад 60 країнам
События в миреwww.ukrinform.ua07 мая 2020

Туреччина надала медичну допомогу понад 60 країнам

Туреччина у зв’язку з пандемією коронавірусу надала медичну допомогу 64 країнам. Загалом запити про надання допомоги були отримані від 128 країн.

Про це повідомив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу, інформує власкор Укрінформу.

"На сьогодні до Туреччини із запитом про медичну допомогу у вигляді грантів, оформлення експорту або закупівлі звернулися 128 країн. Приблизно половина запитів була задоволена", - сказав міністр.

На його переконання, отримання таких звернень від 2/3 країн світу свідчить про те, що Туреччина є надійним постачальником і справжнім другом.

Він також наголосив, що зараз не час критикувати міжнародні організації, зокрема ВООЗ, оскільки пандемія коронавірусу продовжує впливати на тисячі людей у ​​всьому світі.

"Це не час критики міжнародних організацій, особливо ВООЗ. Ми повинні максимально використовувати ці інституції та підтримувати їх", - наголосив Чавушоглу.

За останню добу в Туреччині виявлено 1 832 нові випадки інфікування в результаті 33 283 тестів. 59 людей померли, 5 119 одужали. Кількість нових випадків інфікування та смертей продовжує зменшуватися.

У світі загалом зафіксовано понад 3,74 млн випадків інфікування, померли понад 250 тисяч осіб.

У ТОП-5 країн за кількістю інфікованих - США, Іспанія, Італія, Велика Британія, Франція. Всім цим країнам Туреччина відправляла допомогу. Сама ж вона за кількістю інфікованих - на 8-му місці.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Это ты зря. Дети тут не при чём. Итак говорить вообще нельзя, портишь себя. А вот само событие - странное. Не иначе, мы накануне большого Шухера. Исходя из исторического опыта существования "незалэжной", перед шухером накатывается "супербочка" на ментов. Насильников-полицейских-бывших героев АТО Аваков уволил. Судебное расследование с ОБЯЗАТЕЛЬНЫМ наказанием должно состояться(но будет ли?). Теперь о возмущённой общественности. БЕЗУСЛОВНО, такой факт - вопиющее безобразие, беспредел, это недопустимо, тем более, для работников полиции. Один вопрос, на засыпку: когда то же самое эти "герои" делают с жителями(женщинами, девочками. девушками) в Донбассе, почему их не возмущает?
Гость
Должность Главного дегенерата по праву занимает "володымыр"
гость
Щелкунчик должен быть геем.
гость
Этот реестр должен быть в числе первых.
Игбун Хохлов
Ну и что? Каждый свидомый хохлопетух знает, что они сами себя обстреливают.
гость
Зато по мнению Елены Украина идет в Европу.Слава Украине!
АНОНИМНУС
а не пора бы вам америкосы на парашу. срочно санкции за то что эти выблядки кислород переводят когда дышат