События в миреwww.ukrinform.ua15 сент.

Туреччина розкритикувала меморандум, підписаний між Вашингтоном та Нікозією

nk_hauz/-mhffgdcs--b11movshg.jpg

В Анкарі вважають, що меморандум про взаєморозуміння, підписаний між адміністрацією греків-кіпріотів та США 12 вересня, не враховує інтереси турків-кіпріотів та не сприятиме миру й стабільності в регіоні.

Про це повідомляє власкор Укрінформу з посиланням на заяву речника МЗС Туреччини Хамі Аксоя.

"Цей меморандум про взаєморозуміння не буде слугувати миру та стабільності у Східному Середземномор'ї та завдасть шкоди врегулюванню кіпрського питання", - заявили в МЗС Туреччини.

В Анкарі також нагадали про скасування США ембарго на постачання зброї на Кіпр та вказали, що таке рішення порушує рівновагу між двома народами на острові, посилює напруженість у Східному Середземномор'ї.

«Ми закликаємо США повернутися до своєї неупередженої політики, яку вони традиційно ведуть на острові Кіпр, і внести свій внесок у зусилля щодо врегулювання кіпрського питання», - йдеться в заяві.

На початку серпня діяльність турецького судна Oruç Reis у Східному Середземномор’ї викликала невдоволення Греції, яка почала вимагати від ЄС введення проти Туреччини санкцій.

Греція привела армію в підвищену бойову готовність і анонсувала військові навчання із залученням флоту й авіації поблизу зони, куди Туреччина відправила своє дослідницьке судно Oruc Reis у супроводі військових кораблів. Греція, Франція і Кіпр провели спільні військові навчання у Середземному морі з 26 до 28 серпня. Туреччина своєю чергою повідомила про проведення стрільб в окремих районах до 11 вересня.

Північноатлантичний Альянс, членами якого є обидві країни, надав платформу для переговорів і зниження напруги у Східному Середземномор'ї. Анкара та Афіни погодилися почати технічні переговори в НАТО для встановлення механізму зниження військової конфліктності та зменшення ризиків аварій й нещасних випадків у Східному Середземномор'ї.

12 вересня турецьке дослідницьке судно Oruc Reis повернулося в порт Анталії.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ценные пиндосяцкие бумаги могут представлять ценность только при поносе.
вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ !!!
уКРАИНЦИ! вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!!!
Весёлый Роджер
Я не Зразумыл ни хрена! А шо у россейском Крыму до хрена щирых партизан? А на Донбассе, Луганску? ЩО зовсим НЫМА??? А що так? А ..., нима грошей для патриотив! А вот такие пропа_Хандоны хунты, типа Шмули_Елен, в 2014 року писали, о скором огромном партизанским движении на ВСЕЙ пророссийской территории. И ... НИКОГО! Тильки щирые рагули долбоЭбы, шо Героически валили мачты и строили баррикады на жд путях. Щоб вуголь не шёл на прямую нищебродам эуропейским, а тильки через Белоруссию и не поверите, через самого аХрессора Россию! Ось воно як! По старой щирой традиции!!! Уси гуртом спиваем! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©» «Приспів: Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, в бою не відступай! Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, швыдчее ты тикай!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Сила нации у повний дебилизации!
Весёлый Роджер
Это Шмуля что такое "просто ляпота сквернословия"??? Это значит -тебе всё можно - ты .лядь пархатый дэбил избранный по дупе? А всем остальным ты тут делаешь замечания, да ещё поучаешь их уму разуму! Ну ТВАРЬ хуцписткая, ну МЕРЗОСТЬ продажная! Для всех, поисковик Гугл - "что такое хуцпа". И пусть хоть Один мне тут напишет, что это не про тебя Шмуля, пархатая ты мерзкая и СВЕРХНАГЛАЯ ТВАРЬ!
Игбун Хохлов
А как в пиндостане? Какое там соотношение миллиардеров к куче нищих? У 17% населения денег даже на жратву не хватает.
Герой Крут
Даже не знаю... Косовский сценарий лучше подходит для Крыма. А в известной всем гимно-песне поется, что "від Сяну до Дону".
Весёлый Роджер
ГДЕ там слово ЕВРЕЙ??? ЭЙ поддонок ШМУЛЯ! ГДЕ??? Ты фекалия своего народа как и Бени, Пети, Зели и др. продажные поддонки! У вас НЕТ Родины, бо вы все вот такие - ТВАРИ и продажные УРОДИНЫ!