Туреччина визначилася з пріоритетами для інвестицій в умовах пандемії
События в миреwww.ukrinform.ua02 мая 2020

Туреччина визначилася з пріоритетами для інвестицій в умовах пандемії

Пріоритетними сферами для інвестицій у Туреччині - з огляду на зміни, що відбуваються через пандемію коронавірусу, - є харчова промисловість, цифрові технології та охорона здоров’я.

Про це заявила очільниця міністерства торгівлі Туреччини Рухсар Пекджан у Союзі торгових палат та товарних бірж Туреччини, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Інвестиції у такі сфери як харчова промисловість, охорона здоров'я та цифрові технології, будуть пріоритетним у найближчий період. Ми маємо активізувати наші зусилля на цих напрямках», - зазначила Пекджан.

Стосовно зовнішньої торгівлі вона пояснила, що через неможливість безпосередніх контактів у міністерство започаткувало віртуальну платформу та використовує методи цифрового маркетингу, віртуальні ярмарки та електронні ринки.

«Ми почнемо з хімічної промисловості, потім будемо здійснювати наші торгові місії з США, Мексикою, Польщею у галузі кольорових металів, побутових товарів та пластикових виробів. На віртуальному ринку ми стартуємо із сільського господарства, далі продовжимо у сфері шкіряних виробів та взуття», - уточнила чиновниця.

Вона додала, що в умовах коронавірусу більшої ефективності набуває використання залізничного транспорту.

Як повідомлялося, на підтримку своєї економіки в умовах пандемії COVID-19 Туреччина вже виділила 200 млрд лір, що дорівнює $28,7 млрд.

Написать комментарий