ТУРЕЧЧИНА ВПЕРШЕ ЗА ТРИ РОКИ ПРОВЕДЕ ПЕРЕГОВОРИ З ІЗРАЇЛЕМ
События в миреlenta.ua22 апреля 2021

ТУРЕЧЧИНА ВПЕРШЕ ЗА ТРИ РОКИ ПРОВЕДЕ ПЕРЕГОВОРИ З ІЗРАЇЛЕМ

У 2018 році офіційна Анкара видворила ізраїльського посла.

Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу надіслав міністру енергетики Ізраїлю Ювалю Штайніцу особисте запрошення взяти участь в енергетичному форумі, який відбудеться в Туреччині в червні поточного року, повідомляє newsru.co.il.

Це перше запрошення ізраїльського міністра до Туреччини з 2018 року, коли Туреччина видворила ізраїльського посла і знизила статус дипломатичних відносин з Ізраїлем.

Останніми місяцями турецька влада робить спроби налагодити відносини з Ізраїлем, побоюючись погіршення ситуації у відносинах з США і Європейським союзом. Ізраїль у відповідь вимагає видворити з Туреччини політичне керівництво терористичної організації ХАМАС.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Блеснул познаниями,из Википедии,ха,знаток,ха, интернета,ха.эх,деревня ты козлоослик,село.
Елена
Ты там под мостом все языки,и не только языки познал,хе,хе,тут с тобой соревноваться мне не по силам.
Елена
Нет,вот кто терпила есть на самом деле известно,ибо зависимость есть,большая.
Mr shwn
Здоров Якщо вам щойно відмовив Ваш банк останнім часом, і немає іншого місця, де ви могли б отримати необхідний Вам кредит, зв'яжіться з нами сьогодні і давайте подивимося, як ми можемо Вам допомогти . Тільки чесні і щирі люди можуть подати заявку. Іноді те, що нам потрібно, знаходиться поруч з нами, і нам може не знадобитися влазити в борги, щоб вирішити наші фінансові проблеми. З гарною порадою і рішенням, яке ми пропонуємо, ви можете бути впевнені, що хочете вибратися з того важкого становища, в якому ви перебуваєте в даний момент. Всі бажаючі можуть дізнатися про наші послуги . Заповніть наступну інформацію нижче: ім'я: вік: адреса: штат : країна: номер телефону: необхідна сума: термін кредиту: мета кредиту: Будь ласка, зв'яжіться зі мною якомога швидше, щоб ми могли почати процес отримання кредиту Електронна пошта(chasebanktransferdesk@gmail.com) chasebanktransferdesk@yandex.com з повагою. Джеймс Тон.
Елена
Далеко даже идти не надо,в 1985 году не было что жрать людям?это правда?и так у тебя подонка всё так.тварь.
Игбун Хохлов
Где? Только тявкает и гадить пытается, но до ее тявканья России дела нет. А какашки пиндосяцкие больше Европе воняют, но там терпилы живут.
Весёлый Роджер
Тварь ты на мове обязан писать, если ты с Украины: "Казка про попа і наймита його Балду" Олександр Пушкін " ...Піп йому: "Шукаю служника такого, Не вельми ціною дорогого, Щоб знав і коні доглядати, І шить, і варить, і майструвати"." Ну для Шмули там будэ... манструбати тай горилки наливати.