События в миреdip.org.uaSep 28

Туреччина знайшла газ в Чорному морі. Видобуток становитиме до 25% потужностей ЄС

nk_hauz/G2vPzyHng.jpeg

Нещодавно відкрите родовище природного газу в Чорному морі забезпечить майже третину внутрішніх потреб Туреччини, коли досягне піку видобутку до 2027 року, заявив міністр енергетики Фатіх Донмез, розкриваючи деталі свого амбіційного графіка введення в експлуатацію знайденого в минулому році родовища.

У 2023 року Туреччина зможе почати видобуток газу з початковою річною потужністю в 3,5 мільярда кубометрів, сказав Донмез в ексклюзивному інтерв’ю Bloomberg News в столиці Туреччини Анкарі. Мета полягає в тому, щоб протягом чотирьох років після початку видобутку збільшити цей показник до 15 мільярдів кубометрів на рік, що становить приблизно одну чверть від сьогоднішнього обсягу видобутку в Європейському Союзі.

Державна eнepгійнa ĸoмпaнія Turkiye Petrolleri AO планує освоїти близько 40 свердловин в чотири етапи на родовищі Caĸapья. За оцінками, його запаси газу становлять приблизно 540 млрд кубометрів.

Донмез сказав, що у компанії немає наміру наймати міжнародні нафтові компанії, так як державна компанія Trao здатна самостійно впоратися з цим завданням. У першій половині 2022 року Туреччина проведе сейсмічні дослідження на іншій ділянці, на захід від Caĸapья.

Туреччина також веде роботи на родовищі в своєї середземноморській економічній зоні, але існують політичні розбіжності з приводу спроб країни шукати газ в водах, які, як стверджується, належать країнам EC, таким як Греція і Кіпр.

Туреччина прагне скоротити свої щорічні витрати на електроенергію приблизно на 44 мільярди доларів США за рахунок зниження залежності від імпорту, який в даний час покриває майже все споживання газу в країні. Очікується, що в цьому році попит виросте на чверть і складе близько 60 млрд. кубометрів через низьке вироблення на гідроелектростанціях, викликане сухою погодою, а також високими цінами на вугілля.

💬 Последние комментарии
е
Ты с первого раза не понял??? ПОВТОРНО сообщаю, что по состоянию на 2020 год спроса на школы с украинским языком обучения "0", с крымскотатарским действовало 3... И ОПЯТЬ ПОВТОРНО спрашиваю : сколько в Украине действует школ с тем же самым крымскотатарский языком обучения? А с русским? А с болгарским? А с польским? А с венгерским?????
е
Устав караульной службы... Читай, тупенький... Если нарушитель не останавливается, производится предупредительный выстрел в воздух, а затем на поражение...это вкратце, для такого как ты, не способного понять с первого раза...
Каменяр
Де, в яких конституціях і законах написано, що беззбройну людину, яка не нападає на іншу, можна ВБИВАТИ?
е
Много копипастил, старался...а толк где? Демаркации как не было так и нет....
Каменяр
ДЕ ДІЛИСЬ УКРАЇНСЬКІ ТА КРИМСЬКО-ТАТАРСЬКІ ШКОЛИ В КРИМУ?
е
Много копипастил, старался...а толк где? ))))
Каменяр
Куди їхати?