События в миреdip.org.uaOct 12

Турецкий "белый рай" Памуккале за 9 месяцев посетило более 1 млн туристов

Популярний туристичний район Туреччини Памуккале в провінції Денізлі за дев’ять місяців 2020 року відвідали понад 1 млн туристів.

nk_hauz/Vx3Rl9D7g.jpeg

Цей район Туреччини включений до списків спадщини ЮНЕСКО.

Памуккале знаменитий термальними водами, які утворюють травертинові каскади, тераси і басейни, а також підземними містами.

Туристи проводять час прогулюючись по білим терасах-травертину, купаючись в термальних джерелах, в тому числі в знаменитому басейні Клеопатри, подорожуючи на повітряних кулях і роблячи стрибки з парашутами.

У зв’язку з початком пандемії коронавірусу, яка негативно вплинула на сферу туризму в усьому світі, число людей що відвідали Памуккале в 2020 році, обмежилося 620 120 чоловік, тоді як в січні-вересні поточного року «білий рай» в Туреччині відвідали 1 млн 50 тис. туристів.

Глава Асоціації готельєрів Денізлі (DENTUROD) Газі Мурат Шен розповів агентству «Анадолу», що з нормалізацією ситуації Памуккале повертається в свої минулі дні.

За його словами, багато об’єктів в Памуккале знову відкрили свої двері для відвідувачів.

Шен задоволений тим, що за перші дев’ять місяців вдалося досягти мети в 1 млн туристів, поставлених на період пандемії.

«Ми очікуємо, що протягом трьох місяців до кінця року Памуккале відвідають ще 200 тис. туристів. Тобто загальна кількість туристів, як очікується, за підсумками року перевищить 1,2 млн. Ми отримуємо бронювання з Південної Кореї і Тайваню. З жовтня надійшли також запити з країн Південно-Східної Азії», – зазначив він.

Глава DENTUROD сподівається на те, що 2022 рік стане краще, як для Туреччини в цілому, так і для Памуккале.

За його словами, з повним відновленням авіасполучення Памуккале в 2022 році досягне мети в 3 млн туристів.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
"Владимир Олейник — единственный украинский политик, доказавший в суде, что события января-февраля 2014 года в Украине являются государственным переворотом. Так что в юридической компетенции этого политика нет никаких сомнений." ----- А что там было доказывать? Там сплошь и рядом грубейшие нарушения конституции, каждое из которых тянет на госпереворот: - незаконное отстранение президента; - незаконное переизбрание спикера (председателя ВРУ); - незаконное изменение конституции; - незаконное назначение спикера исполняющим обязанности президента; - превышение и.о. президента должностных обязанностей (тут целый список чего Дурчинов не имел права делать на посту и.о.) и т.д. Даже призывы к свержению власти трактуются как попытка госпереворота. А уж уголовщину перечислять - три тома не хватит. Любой бы доказал. Олейник - единственный кто в суд пошел. И то только в Московский, решения которого укропы не признают (хотя обязаны), а запад игнорирует. Возможно, этот вердикт где-то в будущем и выстрелит, но пока от него пользы мало.
е
Ты с первого раза не понял??? ПОВТОРНО сообщаю, что по состоянию на 2020 год спроса на школы с украинским языком обучения "0", с крымскотатарским действовало 3... И ОПЯТЬ ПОВТОРНО спрашиваю : сколько в Украине действует школ с тем же самым крымскотатарский языком обучения? А с русским? А с болгарским? А с польским? А с венгерским?????
е
Устав караульной службы... Читай, тупенький... Если нарушитель не останавливается, производится предупредительный выстрел в воздух, а затем на поражение...это вкратце, для такого как ты, не способного понять с первого раза...
Каменяр
Де, в яких конституціях і законах написано, що беззбройну людину, яка не нападає на іншу, можна ВБИВАТИ?
е
Много копипастил, старался...а толк где? Демаркации как не было так и нет....
Каменяр
ДЕ ДІЛИСЬ УКРАЇНСЬКІ ТА КРИМСЬКО-ТАТАРСЬКІ ШКОЛИ В КРИМУ?
е
Много копипастил, старался...а толк где? ))))