События в миреdip.org.ua9 дек.

Турецькій лірі передбачили новий обвал в 1 кварталі 2022 року: ціни на літні тури можуть зрости в рази

nk_hauz/yRpQaAh7g.webp

Невтішний прогноз турецької економіки дали експерти німецького банківського гіганта Commerzbank: банк підвищив очікуваний курс долара на перший квартал наступного року в Туреччині з 11 лір до 15 лір, передбачивши таким чином обвал національної валюти республіки. За крахом піде ще жорсткіша інфляція і значне подорожчання літніх турів.

Через нещодавнє потрясіння фінансових ринків, високу інфляцію та відсоткову політику в Туреччині міжнародні установи та організації оновлюють свої прогнози щодо валютних курсів. Так, німецький банк Commerzbank склав новий прогноз щодо долара на 2022 та 2023 роки через нестабільну ситуацію.

Раніше експерти повідомляли, що курс долара на перший квартал 2022 року становитиме 11 лір. У новому звіті банк підвищив це очікування до 15 лір. Банківський концерн Німеччини також підвищив очікування щодо долара до кінця 2023 року з 10 лір до 16 лір.

Сумні цифри відображають кризову ситуацію в Туреччині, економіка якої поки не впала лише через туризм. Проте прогноз німецького гіганта на найближчі місяці вкрай сумний: обвал ліри ще більше розжене інфляцію в країні, а турки стануть ще біднішими.

При цьому в республіці подорожчає все: від товарів до електроенергії – і, як наслідок, знецінення нацвалюти вдарить по туристам, тобто, очікується сильне зростання цін на готелі і, відповідно, на тури влітку 2022 року.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Бля, ты хоть в клавиши попадаешь? Где тире надо поставить, где запятую... Ты чё, до сих под веществами или ты всегда под ними? Деточка, ты хоть в школу ходишь? Или вместо школы ширяешься по подъездам? И вообще, дура ты бестолковая, за себя говори, не переводи на Роджера. Ху тебе...
Кот
Статистику посмотреть,то фсе в ажуре!!!Но ещё не вечер!!!
Луна -2
на Луну ..слишком далековато, не осилят и в скафандре писаться неудобно ....А ВОТ НА Мальту в самый раз, иначе с чего бы ты все время Мальту упоминала бы.Роджер -то не на одной Мальте был ...Он и в Твоих любимых Сша был...
Елена
Леночка маладая и красивая,а не семидесятилетний старый Шмуля,это нажо хорошо усвоить, моложе козлоослика между прочим,ну трохи старше ьебя, такое вот дело.
Елена
Камасутра то о Роджере,о его сексплхождениям в Индии,он с Афанасием Никитиным туда ходил,его женой,ьам и научились и нарисали сХождннием за три моря и Камасутру,свой опыт,индусы помогли,хе.
е
та ты шо.. тебя вон из-под моста не выпускают чтоб людей не распугать... так кто из вас страшнее?)))
Елена
А то не ясно, тоже мне,юмор растолковывает,толмач хренов.,я же тоже в шуточной манере ответила,какая ты Барби,ты там Баба-яга ,пострашнее Милляра будешь, хе.