События в миреsuspilne.media28 мая

Туристичні пляжі Шрі-Ланки вкрила нафта та пластикові уламки від корабля

nk_hauz/-mamermf9rt_fdcjz0vb.jpg

Пляжі та західне узбережжя острова Шрі-Ланка покрила нафта та уламки контейнеровоза, що загорівся біля її берегів ще 25 травня. Світлини популярного туристичного пляжу у місті Неґомбо викликали обурення у країні.

Як пише BBC, зареєстрований у Сінгапурі X-Press Pearl перевозив хімікати та косметику, загорівся і палав кілька днів.

Військово-морський флот Шрі-Ланки працює з індійськими військово-морськими силами та фахівцями з порятунку, щоб спробувати розв'язати цю проблему на тлі побоювань великої екологічної катастрофи. Якщо корабель потоне, сотні тонн нафти можуть витекти в море, що матиме негативний вплив на морське життя. За словами офіційних осіб, операції заважають бурхливе море і мусонні вітри.

nk_hauz/-mametqak32w9rpspfwa.jpg

Крім туристичного напрямку, основним заняттям для багатьох в Неґомбо є рибалка, що означає, що великий розлив нафти завдасть подвійного удару по місту. Хоча пляжі вже покриті маслом, нині серйознішою проблемою є сміття, яке переважно складається з крихітних пластикових гранул. Тепер воно поширилося на інші міста вздовж західного узбережжя Шрі-Ланки.

nk_hauz/-mametuv0n5e7kc5qxih.jpg

Голова Управління по захисту морського середовища Шрі-Ланки Даршана Лахандапура повідомила, що екіпаж "знав про витік азотної кислоти на борту судна ще до того, як воно увійшло в води Шрі-Ланки", і пожежі можна було б уникнути, якби вони діяли швидко. Офіційні особи подали скаргу в поліцію на капітана корабля, який був врятований разом з іншими членами екіпажу 25 травня.

nk_hauz/-mamettqmqg8fqulbvyc.jpg

X-Press Shipping — сінгапурська компанія, що володіє судном — підтвердила, що екіпаж знав про витік, але вони кажуть, що Катар і Індія відмовили їм у вирішенні покинути судно до того, як спалахнула пожежа. Новина про те, що Шрі-Ланка дозволила судну зайти в води країни після того, як дві інші країни йому відмовили, викликала гнів у соціальних мережах. Солдати почали очищення пляжів, але якщо корабель потоне, це буде набагато складніше завдання.

nk_hauz/-mametsiaz6lfdqxevyw.jpg

"Наш найкращий варіант — очистити пляж, і ми підозрюємо, що будь-яка операція з розчищення займе кілька тижнів, а то й місяців", — сказала Лахандапура.

Вона також повідомила місцевим ЗМІ, що офіційні особи почнуть перевіряти якість повітря і води на тлі побоювань, що пари з корабля можуть мати несприятливі наслідки для здоров'я жителів Шрі-Ланки.

nk_hauz/-mametrvro8ozxvkbaub.jpg
💬 Последние комментарии
Гость
Опять еврей.
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))