Туризм стане більш якісним і екологічним після пандемії COVID-19
События в миреua.interfax.com.ua30 мая 2020

Туризм стане більш якісним і екологічним після пандемії COVID-19

Пандемія коронавірусу і загальний карантин знизять кількість туристичних поїздок у всьому світі і підвищать їх якість, повідомляє газета The Guardian.

"Не дивлячись на низку проблем, які пандемія створила для туристичної галузі, вона може привести до позитивних змін у поведінці мандрівників. Туризм буде повільно відновлюватися, якість поїздок підвищиться", - пише видання.

Зокрема, побільшає поїздок у міжсезоння і за незвичайними туристичними маршрутами. Туристи частіше почнуть подорожувати поїздом і велосипедом. Кількість авіарейсів при цьому скоротиться, а вартість такого перевезення в довгостроковій перспективі зросте.

"Подорожі стануть більш рідкісними, але при цьому більш тривалими. До кризи багато людей зривалися в часті короткі поїздки, зараз це, ймовірно, зміниться", - зазначає газета.

Загалом туризм стане більш екологічним. Через зниження авіаперевезення скоротяться викиди CO2, що вже відбулося. Так, на початку квітня викиди скоротилися на 60% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Також є ймовірність, що з відновленням рейсів авіакомпанії перейдуть на більш екологічне паливо.

"У будь-якому випадку, індустрія подорожей не буде такою, як до COVID-19. Але галузь, безумовно, адаптується до нових реалій, вона відома своєю стійкістю. Хоча великим бізнесам, типу круїзних компаній, доведеться нелегко", - пише видання.

Влада Венеції, наприклад, все ще розмірковує з приводу того, чи допускати до міста круїзні лайнери. Венеція багато років страждала від овертуризму і боролася з гостями - "одноденками", які не зупинялися в готелях і не приносили доходу місту.

Аналогічна ситуація склалася в Амстердамі, де туристи в 2019 році здійснили 18,3 млн ночівель. "За останні роки центр міста перетворився на туристичну мекку, він був втрачений для місцевих жителів. Завдяки пандемії Амстердам може відновити туризм на більш якісному рівні, зробити його стійким", - зазначає Guardian.

Раніше Всесвітня туристична організація ООН (UNWTO) повідомила, що через введені в усьому світі обмеження і повсюдне закриття кордонів кількість міжнародних поїздок у 2020 році скоротиться на 60-80%. Це поставить під загрозу 100-120 млн робочих місць, а втрати сектора складуть від $ 910 млрд до $ 1,2 трлн.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Игбунчик!!! Супер!!! Я знаю кому тебя предложить управляющим на кокосовую ферму в Тайланд. Тем паче, шо с набором скакучих щирых мавп, у тебя проблем нет и хлавное - ты знаешь как решить проблему с извечным крысятничеством! :-)) Только таких б.прапоров как Шмуля не бери, он и из клетки будет 3.14здить! И даже сам у себя! Он не может без этого - видишь шо он тут написал, шо мол не даёт работнику нормально з3.14здошить - цэ нарушение щирых xoxлoправ трудящихся! Социализм бул самым милым строем для щирюков - ...Рабочий знай, ты здесь не гость, тащи до хаты каждый гвоздь!
Луан-2
Честно нет ...Напомни .... соловушка))))
Луна-2
Это позиция лично госпожи Третьяковой,или быть может она озвучила тех же "Слуг НАРОДА"?
Весёлый Роджер
Ой спасибо дарАгая, я сегодня тут спиваю! :-)) А не помнишь С.Михалкова про Русское Сало и плохих, неблагодарных людин типа Шмули?
Весёлый Роджер
Кумэ, вы що там выпили опять, шо фунфырика тры наэбныл, ну так тоди ны 3.14здыте тут! Ну не дадут тебе на ком-то, не дадут, там молодые рагули на тоби поЫдуть до Эуропы! А ты будешь пердетЬ да Бандеру славить, иначе тоби ногой у свинорыло, ну щоб ты падла ны нудило! Так Шмуля, ты уже ГОД не можешь рассказать, а дэ покращення от шляха Украины до Эропы? Ну кроме как то, що стали ещё более нищебродные щирые *опы! И так шо там с мукомольными заводами, шо ты так гордился, так когда они були построены?
--------
Фонар сдувается-погнался за чужим -а тут турки его отбирают собственность
Луна-2
Роджер Браво - Но хочу сказать что сало уже не наше - мы его не производим а ввозим.. так же как и бананы...