События в миреwww.ukrinform.ua28 сент.

У 2021 році ЄС може відмовитися від монет номіналом 1 та 2 євроценти

nk_hauz/-mijwqfvhbcyloqajmf5.jpg

До кінця наступного року Євросоюз може прийняти рішення відмовитися від подальшого використання монет євро номіналом у 1 та 2 центи.

Про це Укрінформ повідомляє з посиланням на інформацію, що була оприлюднена у понеділок, 28 вересня, на сайті Європейської Комісії.

"Європейська Комісія розпочала сьогодні оцінку доцільності використання монет номіналом 1 та 2 центи. Процедура включає проведення відкритих консультацій, що триватимуть 15 тижнів за участю широкого кола учасників, включаючи інші інституції, органи національної влади, споживачів та громадянське суспільство. Така оцінка вимагається законодавством ЄС, яке надає Єврокомісії повноваження проводити періодичний та уважний огляд використання різних монет євро за критеріями їх вартості та практичного використання, зокрема, монети номіналом у 1 та 2 центи", - йдеться у повідомленні.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .