События в миреhromadske.ua26 авг.

У Бельгії з 1 вересня дозволять заходити в чужий двір, щоб забрати свої речі або тварин, які там випадково опинилися

nk_hauz/hUBHSW47g.jpeg

Із 1 вересня в Бельгії набувають чинності поправки до закону про власність, які дозволятимуть людям заходити на чужу територію для повернення власних речей. Раніше людей могли не пускати, і вони не мали змоги забрати випадково загублене.

Про це повідомляє De Standaard.

Зміни до закону ініціювали передусім для випадків, коли в сусідній двір випадково потрапляє м’яч або забрідає тварина. Якщо раніше сусід міг не пустити власника м’яча чи тварини до себе (і забрати їх собі), то тепер він вважатиметься порушником закону за такі дії.

Один з авторів поправок до закону, професор Левенського католицького університету Вінсент Сеґерт пояснив в інтерв’ю VRT: раніше сусід також був зобов’язаний віддати не свою річ, яка до нього випадково потрапила. Але якщо він відмовлявся, то жодних санкцій за це не було.

Водночас Сеґерт застерігає, що зловживати законодавчими змінами не можна: «Просто буцати м’яча за загорожу, щоб пробратися в сусідський сад, не можна. Звісно, ви повинні послуговуватися здоровим глуздом».

Критики стверджують, що поправки до закону про власність можуть призвести до сусідських конфліктів. Але місцева влада запевняє, що за дотриманням закону стежитимуть. «Зловживання каратимуться», — обіцяє очільник провінції Фламандський Брабант Ерік Дірікс.

До бельгійського закону про власність внесли й інші зміни. Зокрема, з 1 вересня дозволятиметься заходити на неогороджену приватну землю, якщо вона не засіяна і не зорана і не містить вказівника, що попереджає про заборону входу.

Також бельгійці зможуть ставити драбини на території своїх сусідів, якщо їм треба підрізати живопліт, очистити водостік або здійснити будівельні роботи — але тільки за умови, що інакше драбину поставити неможливо. Крім того, сусід може попросити за це компенсацію.

Вінсент Сеґерт не вважає, що зміни є зазіханням на приватну власність. Він каже, що закон містить положення, розроблені ще на початку ХІХ століття.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...