События в миреukrrain.comAug 27

У Бельгії жінці заборонили відвідувати зоопарк через «дружбу» із шимпанзе

nk_hauz/JO0DQnV7g.jpeg

Зоопарк в Антверпені заборонив місцевій жительці Аді Тіммерманс відвідувати самця шимпанзе по кличці Чита. Жінка щотижня протягом чотирьох років відвідувала тварину, а тепер через "спілкування" з людьми Читу перестала сприймати її зграя.

Про незвичайну історію повідомив таблоїд Daily Mail.

Тіммерманс щотижня приходила до 38-річного шимпанзе протягом останніх чотирьох років. Зазвичай вони махали одне одному руками і посилали повітряні поцілунки через скло вольєра.

Жінка щотижня протягом чотирьох років відвідувала тварину, а тепер через "спілкування" з людьми Читу перестала сприймати її зграя.

nk_hauz/unLDQ747R.jpeg

Зрештою працівники зоопарку помітили, що через тривалі контакти Чити з людьми, інші мавпи виключили його зі своєї групи, тож самець по 15 годин на день проводить на самоті.

"Коли Чита постійно оточений відвідувачами, інші тварини ігнорують його і не вважають частиною своєї групи. Потім він сидить сам у неробочий час. Тварину, яка є занадто зосередженою на людях, менше поважають її родичі, а ми хочемо, щоб Чита був якомога більше із шимпанзе", - підкреслила куратор зоопарку Сара Лафо.
nk_hauz/FqBDwn47R.jpeg

Аді вважає заборону на відвідування Чити несправедливою, адже інші відвідувачі досі можуть бачитися з ним.

"Я люблю це тварину, і вона любить мене. Більше я нічого не маю. Чому вони хочуть мене цього позбавити?" - заявила жінка.

У юності Чита був домашнім вихованцем, але через неконтрольовану поведінку його віддали в зоопарк. За словами працівників, не дивлячись на адаптацію до життя у вольєрі, Читі завжди було важко спілкуватися з іншими тваринами.

Тепер фахівці побоюються, що він уже ніколи не зможе повністю влитися в групу.

💬 Последние комментарии
Макс
И"Украина вывозит селькохозяйственную продукцию за рубеж, лишая свое и так небогатое население доступа к относительно недорогой отечественной еде. ... к 2019 г. среднесуточная питательность рациона граждан Украины снизилась до 2700 ккал, что очень близко к предельно допустимому индикатору здорового образа жизни в 2500 ккал." ... "И на виду отсутствия государственных обязательств по доступу населения к пище (проблема заключается в нехватке средств для ее приобретения), тогда как в ведущих европейских странах такие обязательства есть, и они работают".
наблюдатель
И на виду "пагубность прозападного курса на Евросоюз и НАТО, убивающего Украину".
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...
наблюдатель
"Противоположную польской позицию занимает страна-локомотив Евросоюза — Германия. Берлин приложил максимум усилий для того, чтобы этот проект был реализован в условиях противодействия США и ряда европейских стран, включая ту же Польшу".
Гость
И "незначительное уважение к тому мероприятию, которое проводится. В данном случае речь идёт об уважении к погибшим, к людям, пострадавшим в теракте".
наблюдатель
Всемирная организация здравоохранения (ВОЗ) предупредила: "ВОЗ ставит загрязнение воздуха в один ряд с курением и нездоровым питанием".
Авторские статьи