У Берліні з’явився «культурний квиток» для громадського транспорту
События в миреhmarochos.kiev.ua7 дней назад

У Берліні з’явився «культурний квиток» для громадського транспорту

Компанія Berliner Verkehrsbetriebe, яка обслуговує громадський транспорт Берліна, ввела «культурний квиток» на проїзд. Одне євро з його вартості йде на підтримку діячів культури, що постраждали через пандемію коронавірусу.

У компанії пояснюють, що за останні 18 місяців в столиці Німеччини відбулася «культурна заморозка».

«Діячам культури доводиться боротися за виживання навіть після того, як знову відчинилися двері театрів, клубів та концертних залів», – кажуть в компанії.

Культурних діячів можна підтримати квитком на поїздку в громадському транспорті або пожертвою прямо через сайт. Отримані гроші компанія перераховуватиме в асоціацію Bündnis Freie Szene Berlin e.V., яка підтримує незалежну міську арт-сцену.

«Подорожуйте містом і одночасно підтримуйте культурне життя Берліна: культурний квиток BVG – це звичайний квиток Berlin AB, який можна придбати в кожному автоматі BVG і в центрі обслуговування клієнтів. Вся додаткова плата в розмірі одного євро використовується BVG для підтримки культурного життя Берліна (Bündnis Freie Szene Berlin eV)», – повідомляють ініціатори.

У зйомках реклами, присвяченої акції, брали участь багато діячів культури Німеччини: діджеї Modeselektor і Alle Farben, артисти театру CHAMÄLEON, кінокритик Дітер Косслік, поп-арт-художник Джим Авіньйон та інші.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ЛУНА-2
Так вот пан Кравчук опять лжет - потому,, что я читала лично о том пленуме ЦК.тОГДА НЕ БЫЛО НИ ЕДИНОГО ВОПРОСА О передаче Крыма УКРАИНЕ
Луна-2
Зря злословите на счет спичек - Купила их - а они сделаны в Пакистане- что же получается ?А то что уже и лесов не хватает -одни пни остались...)))))з
Весёлый Роджер
4-5 лет назад, один челОвик пид Одессой, закупил ок. 2000 3-х литровых банок - для домашнего консервирования и как это называется кажется - автоклав? Я ржал над ним, прикалывался над количеством банок, а сейчас пишу ему хвалебные письма, мол молодец, так и надо, прикупи ещё столько же. У него, рядом с хатой, за эти вильные роки, щирюки вырубили почти все лесополосы.... Здравствуй Гуляй поле, ждемс банды на джипах!
Весёлый Роджер
Вы не оригинальны! Вот к примеру во время майдана, наш пропахандон-пердун Шмуля_Елен, шукал там на площади – … А дэ тут пенсию от нимеччины дают та тату-Шенген на сраку делают? Ему одна бабка возле Бессарабки казала, що семенки там продавала, вин сразу и побиг до майдана.
е
не смог... планы были на 2020-й, но увы...
е
да знаю я, что жопанька только начинается...
Кот Матроскин
Ну что, онижедетям в войнушку уже поиграть нельзя?