События в миреbykvu.com13 мар.

У Білому домі створили департамент з питань людей з інвалідністю

nk_hauz/-mvgyivtapxeke4lje2x.jpg

Через рік після початку пандемії коронавірусу, в Білому домі створили департамент з питань людей з інвалідністю. Його керівник увійде до складу Ради з питань внутрішньої політики та забезпечить пріоритетну увагу уряду до американців з обмеженими можливостями, в тому числі з хронічною інвалідністю, викликаною перенесеним COVID-19.

Про це в інтерв’ю журналу TIME розповіла керівниця департаменту Кімберлі Кнакштед.

До призначення на цю посаду Кнакштед працювала старшою радницею з питань в області інвалідності в комітеті Сенату з охорони здоров’я, праці, освіти та пенсій (HELP). Її кар’єра починалася в якості соціального працівника в школі. Тоді вона реально побачила системні проблеми для людей з інвалідністю, які існують в США. До того як отримати роботу на Капітолійському пагорбі, вона захистила докторську ступінь в галузі спеціальної освіти і політики. Тепер вона відповідає за подолання бар’єрів і забезпечення рівних можливостей для людей з обмеженими можливостями.

“У нас є багато людей, які почнуть ідентифікувати себе як інваліди в світлі COVID-19”, – розповіла вона.

Раніше чиновники, які займалися питаннями людей з обмеженими можливостями, були сполучною ланкою між інвалідами, громадськими організаціями та федеральними органами. Тепер же функції Кнакштед розширили. Вона буде працювати разом з експертами з питань клімату, охорони здоров’я, освіті, расової справедливості і справах корінних народів над формуванням політики, що впливає на всі сторони життя американців.

Кнакштед розповіла, що до пандемії приблизно 60 мільйонів осіб, кожен четвертий американець, були інвалідами, а тепер їх може бути набагато більше, так як від 10 до 30% людей, що заразилися COVID-19, відчувають затяжні симптоми, які часто ведуть до появи інвалідності . Тепер їм необхідне додаткове медичне обслуговування, нові умови роботи і більш значна державна допомога.

При президенті Дональда Трампа багато людей з обмеженими можливостями заявили, що відчувають себе покинутими.

Захисники прав інвалідів вже домоглися багато чого з приходом до влади Джо Байдена. Так, “План порятунку Америки” передбачає фінансування послуг на дому і розширення медичної допомоги за програмою Medicaid. Крім цього, в Білому домі почали використовувати перекладачів мови жестів на брифінгах.

💬 Последние комментарии
наблюдатель
“В частности, в случае рака легких, если вы бросите курить, вы резко снизите риск. Курение не так напрямую связано с раком поджелудочной железы, как рак легких, но, безусловно, существует связь», – отметил Кэмпбелл.
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.
Гость
И эти 10 продуктов следует убрать из своего рациона, чтобы не навредить здоровью. Некоторые продукты плохо влияют на здоровье людей.
Гость
И каждому своё в жизни.
наблюдатель
Жизнь прожить - не поле перейти. Знаем и об этом.
гость
Дожили.
Макс
А ведь "население, состоящее из русских, румын, молдаван, греков, цыган, гагаузов, болгар, училось жить отдельно от Киева. Результаты с точки зрения унитарного государственного устройства современной Украины катастрофические" ;. … а неоправданная "украинизация сеет вражду и ненависть между многонациональным населением". … "Украинский язык не является самостоятельным языком и представляет собой наречие составляющее 70% русских, 12%румынских, 12% польских слов. А остальные производные венгерских, австрийских, литовских слов! Украинский не более чем диалект или патуа": (патуа (раtois)обозначает локально ограниченную речь определённых групп населения, главным образом сельского".