У Білому домі вирішили не відмовлятися від святкування Хелловіна, незважаючи на коронавірус
События в миреua.interfax.com.ua24 октября 2020

У Білому домі вирішили не відмовлятися від святкування Хелловіна, незважаючи на коронавірус

Президент США Дональд Трамп і перша леді США Меланія Трамп найближчої неділі за традицією візьмуть участь у церемонії роздачі страв в рамках Хелловіна, повідомили в Білому домі.

"Президент і перша леді вітатимуть дітей, одягнених у костюми, і роздавати їм солодощі", - йдеться в повідомленні прес-служби першої леді США, присвяченому святкуванню Хелловіна.

На захід, який відбудеться 25 грудня, запрошені, зокрема, родини військових і медиків.

У рамках заходів безпеки через коронавірус всі гості старше двох років повинні будуть носити маску і дотримуватися соціальної дистанції. Всі співробітники Білого дому, задіяні в організації свята, також будуть зобов'язані бути в масці, а зайнятий у роздачі страв персонал повинен буде надіти ще й рукавички.

Фасад Білого дому в честь Хелловіна прикрасять хризантемами і гарбузами. В організації свята беруть участь різні американські відомства. Так, наприклад, NASA цього року надає власні експонати, зокрема надувну ракету.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
я
интересно...кто "настучал"???
Игбун Хохлов
Это не я. Это старик Бжезинский проболтался в начале 90-х, когда население Украины составляло 52 млн, и подобные речи выглядели бредом. Никто и предположить тогда не мог, что нормальная страна превратится в помойку, а люди в гнусных животных, которые начнут пожирать друг друга Может, какие-то цифры и подкорректировали с тех времен, в целом план выполняется успешно. Слава Пиндостану!
777
Ничего удивительного - всего лишь семейный бизнес. Кстати,и у Шмыгаля такой же имеется - прокат велосипедов и пекарня во Львове.И тоже с супругой.
Т2
".. до 15 млн особей" - чёт вы дофига оставили.
Т2
Это печально для нас, и гарно для них
777
Все пучком: к "пошивайло" - звучная рифма "хайло".При желании вторую букву можно и заменить. Да и выражение "достоинство" у людей с чувством юмора тоже может вызвать некую забавную ассоциацию.
Елена
А это ещё неизвестно.все может быть.
Авторские статьи