События в миреwww.ukrinform.ua17 дек.

У Британії партія Джонсона на тлі скандалу втратила місце у парламенті

Консервативна партія зазнала несподіваної поразки на довиборах до парламенту Великої Британії на тлі скандалу щодо різдвяної вечірки в офісі прем’єр-міністра Бориса Джонсона під час дії суворих карантинних обмежень.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє AP.

nk_hauz/R4ekqVonR.jpeg

Довибори були призначені у Північному Шропширі на заході Англії, після того, як колишній член парламенту від консерваторів подав у відставку через корупційний скандал.

Їх виграла кандидатка від партії Ліберальних демократів Гелен Морган, яка випередила суперника від консерваторів. На минулих виборах консерватори перемогли у цьому виборчому окрузі, але тепер їхня підтримка знизилася на тлі низки нещодавніх скандалів.

Як повідомляє Sky News, це друга найбільша виборча поразка консерваторів лібералам чи демократам із 1945 року. Голоси, віддані за Гелен Морган (майже 18 000), не лише забезпечили їй перемогу над консерваторами у майже 6 000 голосів, але й надали 34% перевагу в підтримці її партії щодо правлячої Консервативної партії.

Останніми тижнями авторитет британського прем'єра Бориса Джонсона був підірваний звинуваченнями у тому, що він та його співробітники влаштували різдвяну вечірку минулого року, коли країна була в умовах локдауну та припущеннями про те, що він неналежним чином здобув кошти для фінансування розкішного ремонту його офіційного місця проживання.

На цьому тлі прихильники та опоненти ставлять під сумнів те, як Джонсон впорається з пандемією після того, як цього тижня нові випадки коронавірусу злетіли до рекордних показників, оскільки новий штам вірусу Омікрон охопив Велику Британію.

Як повідомлялося, згідно з опитуванням, опублікованим у суботу, підтримка прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона та його правлячої Консервативної партії різко впала після резонансних скандалів, і тепер більшість виборців вважають, що він має піти у відставку.

Виборча комісія Великої Британії оштрафувала Консервативну партію прем’єр-міністра Бориса Джонсона за неналежне декларування пожертв на ремонт його резиденції.

Голова уряду Великої Британії публічно вибачився через проведення скандальної вечірки під час минулорічного локдауну в країні. Це останній з низки скандалів для уряду, який раніше критикували за хабарництво при укладанні угод про заходи під час пандемії COVID-19, за ремонт квартири Джонсона на Даунінг-стріт та хаотичну евакуацію британців з Афганістану.

💬 Последние комментарии
кипчак
Чьим бы проектом ни был Мураев , но выбран неудачно - не вызывает симпартий. На Галичине ему ловить нечего , хотя у нас народ можно склонить на что угодно. Еще неизвестно, кким боком повернется судьба к Пете, видимо он питает надежды на новое избрание, а галицкое пнство наклонит изьирателей за того, кто им пообещает карьерный рост. Все проясняется. когда обочины завешивают бигмордами - Мураева сразу грязью обляпали, а других пока почти не было.
Ке
не спасёт. всем русским советую уезжать с укропии. Россия не прейдёт...
Ке
не так это не работает.
е
Не все..но то что он говорит весьма корреспондируется с объективной реальностью, а вот тот бред что несёт твоя Елена вообще из вымышленного мира
Поваренная книга социал-демократии
"Отряды революционной армии должны тотчас же изучить, кто, где и как составляет чёрные сотни, а затем не ограничиваться одной проповедью (это полезно, но этого одного мало), а выступать и вооружённой силой, избивая черносотенцев, убивая их
Широкий лоб его рассек
А вот это русский патриот-черносотенец. Русский националист с широким лбом, полагаю.
Одессит
Ну, да, жидовня американская игнорирует требования Святой Руси, а значит и терпение Владимира Владимировича вполне могло закончится. Правильно Вова, пересажать их всех и желательно на кол. Всей Малой Русью от Одессы и до Харькова с нетерпением ждём славное русское войско и возвращения домой в Россию-Матушку.