У Британії побудують перший будинок на водневому опаленні
События в миреglavcom.ua19 февраля 2021

У Британії побудують перший будинок на водневому опаленні

Інноваційний будинок відкриється в квітні 2021 року

В Англії в квітні відкриється перший прототип сільського будинку на дві сім'ї, в якому кухонні плити, духовки і бойлери працюють виключно на водневому паливі. Він не призначений для постійного проживання, але стане важливим етапом у переході Великобританії на водневу економіку, – повідомляють Elektrovesti.

Житло, в якому замість газу використовують нові джерела енергії, отримало фінансування в розмірі 250 тис фунтів стерлінгів в рамках урядової програми Hy4Heat. За такою ж сумою виділили ще компанії Northern Gas Networks і Cadent.

Будинок на дві квартири розташований в містечку Лоу-Торнлі, на північному сході Англії. Особняк не призначений для проживання, він буде зразком сільського будинку, на прикладі якого влада показує, як можна було б згодом замінити природний газ і викопне паливо в сільських регіонах країни. А поки його стануть відвідувати всі бажаючі подивитися, як працюють нагрівальні прилади на водні.

Проект Hy4Heat проводиться в рамках урядової програми з будівництва міста, опалювального виключно воднем, який повинен бути завершений в кінці цього десятиліття. Водень для будинку в Лоу-Торнлі будуть поставляти в балонах, але в разі широкомасштабного переходу на цей вид палива система його доставки в оселі буде видозмінюватися в сторону магістральних каналів поставки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
А американцы грустят о тебе, военные моряки имеется ввиду
Путин зовет
Не читал, но осуждаю. Ты кто по национальности? Китайский пират? Так и пиздуй в свой улей. Не надо тут летать. Собьют. И кина не будет.
Весёлый Роджер
Ось цэ так мавпёнок! Ты прав, до Куева всего одна заправка у москальского танка и зовсим нима щирых оккупационных войск - ЗОВСИМ! Та побигнут рагуляки як побитые собаки! "Россия готова защитить ДНР и ЛНР при нападении украинских войск. Об этом заявил первый заместитель председателя комитета по обороне Госдумы Александр Шерин..." Встречай Киев - Мать городов Русских своих освободителей! Гэть бандерлогов! Рагуляку на гиляку, пропахандонов пропиндонов - на ножи, на ножи!
Броненосец
Шмцрдяка лучше накати по-новой. И снова в бой!
Весёлый Роджер
ВЫ о чём сейчас вельможный пан? Мабуть вы недоскакали чи Сала пережрали? Это бывает такое у пропахандона Шмули_Елен, коди вин скатинюга перепъё буряковки чи фунфыриков, та ходит писли того, у жиночих труселях, ниже колен! Вы определитесь про рагулей и не гундите тут як улей!
Товарищ Сталин
Щирая нравственность - это когда дружно полируют очко царю, а потом, тем же составом, комсомольцы, выносят его из Мавзолея. А потом ещё и оказывается, что царь был настоящим. Это щирая нравственность. И другого такого примера, кстати, нет.
Весёлый Роджер
Да усЁ закроють скоро! Ну и сам проект Украина к эбеням собачим! Кому он нужен, да вже никому. С москалями вы не воюете, ссыте, вот пиндосы и решили прикрыть лавочку за ненужностью. Буду краток, нужник закрывается - Все Свободны! Сало не роняем, обережливо поглыбже ховаем!