У Британії пропонують безкоштовно роздавати канабіс в тюрьмах
События в миреnv.ua11 января 2021

У Британії пропонують безкоштовно роздавати канабіс в тюрьмах

У британських в’язницях хочуть випробувати систему безкоштовної роздачі канабісу наркозалежним. Так можна буде перевірити, чи вплине заміна опіатів марихуаною на статистику смертності від передозувань і рівень насильства.

Таку пропозицію висунув поліцейський комісар Північного Уельсу Арфон Джонс. Річ у тім, що в тюрмах практично немає марихуани, але наркозалежні ув'язнені мають доступ до спайсів — синтетичних наркотиків, які є набагато небезпечнішими, пише The Guardian.

«Якщо вони приймають опіоїди, чому їм не можна прописати канабіс? Зрештою, опіоїди до біса небезпечніше за канабіс», — заявив Джонс. Також він упевнений, що таким рішенням можна кинути виклик корупції.

Зараз наглядачам вигідно нелегально проносити наркотики в тюрми — за це вони отримують гроші і створюють нелегальний ринок. Протягом останніх п'яти років за подібні злочини було засуджено понад 300 співробітників в'язниць Уельсу і Англії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей.
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!
Елена
Всё то у тебя записано,ты видать при Сталине столько телег на окружающих написал,вот так детально,что пол ГУЛАГа по твоим доносам сидело,ха.писака ,но не Джейн.ха.