События в миреkurs.com.uaJul 29

У Британії зобов'яжуть компанії звітувати про гендерне різноманіття

nk_hauz/-mfl4q1cyndxbhc9xbcp.jpg

Британські та закордонні компанії, чиї цінні папери знаходяться в обігу на регульованому ринку в Британії, повинні будуть дотримуватися певних вимог до складу свого керівництва або роз'яснювати їх невиконання, випливає з пропозицій Управління з фінансового регулювання (FCA) країни, повідомляє "Лента.ру".

У відомстві хочуть змінити правила лістингу, зобов'язавши компанію на щорічній основі звітувати про гендерне та інше різноманіття. Так, число жінок у правлінні має сягати не менше 40 відсотків, при цьому одна з них повинна займати високу посаду - бути главою компанії, старшим незалежним директором або головним фінансовим директором. При цьому допустимо також враховувати осіб, які ідентифікують себе як жінки, уточнили в FCA. Крім цього, як мінімум один з членів правління повинен бути не білим. В іншому випадку, від компаній зажадають пояснити нестачу таких осіб в керівництві.

У FCA розраховують, що правила повинні вступити в силу до кінця року. Зміни можуть торкнутися приблизно 1100 компаній з лістингом в преміальному і стандартному сегментах, уточнили в відомстві. На початку року в основних компаніях Великобританії, що входять в індекс FTSE 350 Лондонської біржі, число жінок у правлінні становило близько 34 відсотків.

На початку липня управління разом з Банком Англії виступило з черговою ініціативою для збільшення рівня різноманіття в колективах. Там запропонували прив'язати до частки геїв, лесбіянок, інвалідів та представників національних меншин доходи керівників британських банків і інвестиційних компаній.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Привет шановний "е". Ну конечно у меня мова никакая, НО!!! как-то мне ухо режет эта "мова" щирого пиСдабола Каменяра-запиздяра. Какая-то она гугловская чи угловатая? Ну что-то в ней не то? Или я не прав?
Весёлый Роджер
ЭЙ гивнястая продажная каменюка-рагулюка чи мабутнее жидюка! А не хочешь сначала зрозумити - А КТО платил по 200 (сейчас это 600) грн кожнему скакуну на майдане? Шо ж цэ за щирая гыдность така продажная? И друге - а дэ у вас записано, шо можно применять Фронтовую Тяжёлую артилерию 152 мм с 25 кг снарядами при проведении АТО? И не прицельно бить по мирным людям в Славянске? Шо нима? Ось и то! А тут твой коллега по русофобному цеху, Шмуля Сруля, ржал до упаду, як там у Славянске жинки с детьми метались пид этими снарядами и десятками погибали - во прикольно було! ТакЪ МУДАК?
в конце статьи понял
Тайвань - это Китай
123
Ученые также люди, а в последнее время они становятся все человечнее и человечнее.
Антиленка
Зима - это форс мажор! Сильная мысль!!! Тут слава тебе ничего не даст, иди ГТС наполняй газом ГТС, главное тужься посильнее и громче кричи СУГС!
е
Елена, раз на Украине так хорошо, то чего отсюда бегут люди, а тупенькая??
е
Елена, ну что же ты?? Твоё высокоученое мнение очень нужно здесь...