У британському уряді розглядають сценарій відкриття кордонів для туристів
События в миреbykvu.com03 апреля 2021

У британському уряді розглядають сценарій відкриття кордонів для туристів

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон збирається представити план уряду, згідно з яким буде визначено покроковий план і критерії, при дотриманні яких країна відкриє кордони для туристів в літній сезон.

Про це повідомляє The Guardian.

В уряді повідомили, що Філіппіни, Пакистан, Кенія і Бангладеш приєднаються до 35 інших країн в “червоному списку”.

Громадяни цих країн не мають права приїжджати до Британії через негативну динаміку поширення коронавірусу. При цьому, громадяни й жителі Великої Британії та Ірландії можуть повернутися з країн, занесених до “червоного списку”. Але вони зобов’язані пройти обов’язковий карантин в певному готелі. Перебування в готелі вони оплачують самі.

Таке правило почне діяти 9 квітня о 4 ранку.

“Уряд незмінно давав зрозуміти, що при необхідності зробить рішучі дії для стримування вірусу, і додав ці країни в” червоний список” для захисту здоров’я населення”, – зазначено в заяві уряду.

При цьому, уряд не погодився внести в “червоний список” Францію і Німеччину, де почалася третя хвиля заражень коронавірусом.

Очікується, що в понеділок Джонсон розповість про те, як і коли можуть поновитися закордонні поїздки. При цьому, жорсткі правила перетину британського кордону збережуться. Попередньо, розглядається сценарій, при якому жителі країн “зеленої зони” зможуть приїжджати до Британії без проходження карантину.

Ключовим критерієм при затвердженні “зеленого списку” буде частка вакцинованого населення. Поки що це такі країни, як США, Ізраїль, Чилі й Мальдіви.

Закордонні поїздки з туристичною метою можуть відновити не раніше 17 травня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
DP
Супер, как всегда!
е
Ты за агентов пиши, не отвлекайся на Роджера, не уводит в сторону.. Что твоими агентами, что не попались сделано? Что из типа добытого ими сделало Украину процветающей страной с обеспеченным населением??? Ничего....
кУЧМА ВСПОМНИ ГОНГАДЗЕ
Как то быстро забыли про убиенного кучмой Гонгадзе !!! С особой жестокостью!!! Грузина !!!
Весёлый Роджер
Шмуля ПЕРЕМОГА!!! Амерыка з вами, з майданутыми мудаками! «На одно рабочее место на Украине претендует шесть безработных - центр занятости» «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.» Сала уронили – убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Шой-то и тут молчок, язык пропахандон Шмуля так и не высунул из дупы! Тому шо в методичке сказано ... обсирать Россию, а про отвечать... нычого нима!
Весёлый Роджер
Долбоэб Шмуля, это ты не виляй, а на вопросы отвечай! Таки чехи и предяву и бросили про взрывы тех снарядов, что один болгарский перец перепродавал ширым поддонкам, для войны на Донбассе. Тому що своего производства снарядов у гятих пидпиндосников НИМА!!! ВСЕ шесть заводов - ЗАКРЫЛИ и на металл попилили! Сало уронили! Хероям убийцам детей мало!
ВСПОМНИ ГОНГАДЗЕ кУЧМА
Как то быстро забыли про убиенного кучмой Гонгадзе !!! С особой жестокостью!!!