События в миреsuspilne.media24 окт.

У бухті Нью-Йорка встановили 24-метрову скульптуру "Душа води"

nk_hauz/SueRjXO7R.jpeg

На набережній річки Гудзон у місті Джерсі-Сіті встановили скульптуру "Душа води" (Water’s Soul) барселонського художника Жауме Пленса. Об’єкт заввишки 24 метри виглядає, як подовжена голова жінки з заплющеними очима, яка прикладає вказівний палець до губ. Офіційне відкриття відбулося в четвер, 21 жовтня, пише Reuters.

Пленса створив скульптуру у своїй барселонській студії на замовлення американських девелоперів, після чого роботу доставили у США. Виріб із поліефірної смоли, скловолокна та мармурового пилу встановлений у шести кілометрах від статуї Свободи і оберненули обличчям до Нижнього Манхеттену.

nk_hauz/VRFkjuOnR.jpeg

За словами 66-річного Жауме, його творіння закликає помовчати і прислухатися до шуму води, яка говорить із нами. "У багатьох своїх роботах я прошу глядача: заплющте очі й зазирніть усередину себе, тому що там прихована дивовижна кількість краси", — зазначає скульптор. Він вважає, що найкращий краєвид на "Душу води" — з річки.

Це не перший твір Пленса на території США. Його скульптури в різні роки з’являлися у штатах Іллінойс, Массачусетс, Міссурі та Нью-Йорк. Одна з найвідоміших — фонтан "Краун" у чиказькому Міленіум-парку. Це відеоінсталяція на екранах із зображенням двох облич, з яких вихлюпується вода.

nk_hauz/bWKkjud7R.jpeg

У вересні мексиканський художник-гіперреаліст Рубен Ороско встановив на річці в Більбао скульптуру у вигляді голови дівчинки, щоб ініціювати дискусію про вплив людини на навколишнє середовище.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...