У ЧЕХІЮ ПРИЙШЛА ПОСУХА, ЯКА НАЙСИЛЬНІША ЗА 500 РОКІВ
События в миреnew-s.com.ua30 апреля 2020

У ЧЕХІЮ ПРИЙШЛА ПОСУХА, ЯКА НАЙСИЛЬНІША ЗА 500 РОКІВ

Чехія переживає посуху, подібної до якої не було протягом декількох сотень років.

За словами міністра охорони навколишнього середовища республіки Ріхарда Брабеца, ситуація є катастрофічною. Про це він заявив в ефірі Чеського радіо. За його словами, в масштабах країни зима видалася практично безсніжною, нестача опадів становить приблизно 60%. Працівники сільського господарства побоюються за долю врожаю.

Ситуацію намагаються виправити адміністративними заходам. Так, в деяких районах обмежили подачу води населенню. Для жителів невеликих міст і селищ в Південній Моравії встановили ліміт на воду — 100 літрів в день на людину. Заборонено поливати сад і город водопровідною водою і користуватися басейнами. «Ми точно зіткнемося з ситуацією, що річки будуть пересихати і воду в населені пункти доведеться доставляти цистернами. Нам не варто покладатися на дощ. Ми повинні бути готові до спеки і малої кількості опадів — повинні навчитися будь-яку ціну збирати цю воду і правильно її розподіляти», — сказав Брабец.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
И такое бывает.
тут все искуственно
А тут, выливать свое говно разрешается только своим троллям, видимо сама модератня и пишет под разными никами всякий бред, а любой коммент от живого человека банят. Тут все в лучших традициях кремлядских пропагандонских шоу. Как у них там Ковтун клоун играет роль хохла, так и здесь тупая типа хохляра Ылена, типа патриотка, а на самом деле пишет откровенную чушь для создания типажа идиота-поцреота.
COVID-19
Нет негров,нет расизма.
ии7
когда закончится бардак?
ттт
жрать то хочется...
мм
ого
Гость
И не позорьте произволом НК: Администратор заблокировал вам возможность писать (конструктивные отзывы) комментарии. Срок блокировки: -106751 день. Причина блокировки: дебил … (25.05.2020). … и вновь: Администратор заблокировал вам возможность писать(конструктивные отзывы) комментарии. Срок блокировки: -106751 день. Причина блокировки: ддьджьл … и ещё: Администратор заблокировал вам возможность писать (конструктивные отзывы) комментарии. Срок блокировки: -106751 день. Причина блокировки: ппопб