У Чехію з 5 лютого не пускатимуть туристів без тесту на COVID-19
События в миреwww.unn.com.ua03 февраля 2021

У Чехію з 5 лютого не пускатимуть туристів без тесту на COVID-19

У Чеській Республіці з 5 лютого змінюються правила в’їзду до країни, зокрема, мандрівники повинні будуть пройти тест на COVID-19 перед поїздкою. Про це повідомляє УНН з посиланням на посольство Республіки Чехія в Абу-Дабі.

Цитата

“Через несприятливий розвиток пандемії та побоювання розповсюдження нових мутацій коронавірусу, у п’ятницю, 5 лютого 2021 року, набуде чинності новий захисний захід Міністерства охорони здоров’я про внесення змін до правил подорожі до Чехії. Тепер мандрівникам доведеться пройти тестування на COVID-19 перед поїздкою до Чехії з більшості країн”, - йдеться у повідомленні.

Деталі

Окрім поділу країн на зелені, жовті та червоні у Чехії також додадуть і темно-червоні.

Громадяни з цих країн при перетині кордону будуть зобов’язані пред’явити негативний тест на COVID-19, зроблений не пізніше, ніж за 48 годин до посадки у літак. У країнах з “червоної зони” потрібно буде зробити ПЛР-тест до поїздки у країну та впродовж 5 днів після прибуття. Для “темно-червоної” зони потрібно зробити тест до поїздки і відправитись на п’ятиденний карантин після прибуття. При цьому, впродовж 10 днів потрібно носити респіратор рівня FFP2 та кращого.

Доповнення

30 січня уряд Чехії ухвалив рішення посилити заходи проти поширення коронавірусу. Зокрема, була введена заборона на в'їзд іноземців.

За кількістю заражень коронавірусом на душу населення за останні 14 днів по Євросоюзу Чеська Республіка займає третє місце за Португалією і Іспанією. За кількістю померлих — Чехія також третя. Крім того, індекс репродукції, який ілюструє поширення захворювання, в п’ятницю виріс до 0,99 (в четвер він перебував на позначці 0,96), вказуючи на те, що швидкість поширення захворювання зростає. Саме через те, що епідемія суттєво не сповільнюється, уряд прийняв рішення про введення нових протиепідеміологічних заходів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Елена, это речь о твоей супер-пупер Америке или есть еще какая-то?))) Ты тут недавно вовсю доказывала то что американская армия сама-самая.. и? прокомментируй статью, трепло...
е
а ты хоть на один вопрос сама ответила? вечный перевод тем и оскорбления.. хотя чего еще ожидать от тупой дуры
Елена
Ответа вижу нет, всё как обычно.
Одесситка
Харьковчане, не молчите! Завтра эта дрянь может еще кого-то убить.
Луна-2
Привет Рокуча щирого гавна лечится пулей или нет кулей у лоба -так говорил знаменитый вор -по кличке сЕНЯ -КРОЛИК ..нО.. МНЕ ЕЕ ЖАЛКО .. оНА ЖЕ НЕ ВИНОВАТА ЧТО У НЕЕ ТАКИЕ ПРИШИБЛЕННЫЕ МОЗГИ.)))))
Луна-2
Да я против, потому что это противоестественно, замуж за мужика.... думаю, что и Роджер не согласится, на такое заманчивое предложение исходящее из твоих губочек
Весёлый Роджер
НЕ ПРАВА ты! Да, привет Луночка! НЕ выбьешь! Бо не из чего - вместо мозгов, куча щирого гивна! Только осиновый кол поможет, да поглубже него загнать!