События в миреwww.ukrinform.ua8 авг.

У Чорному морі стався викид нафти з танкера під прапором Греції

nk_hauz/E7K28BMng.jpeg

У Чорному морі стався залповий викид нафти з танкера Minerva Symphony.

Інцидент трапився в суботу, 7 серпня, під час завантаження з термінала «Каспійського трубопровідного консорціуму» під Новоросійськом (Краснодарський край РФ), передає Укрінформ з посиланням на "РБК".

Термінал з виносним нафтоналивним пристроєм розташовується в 600 метрах від берега біля причалу в селищі Південна Озереєвка. Інформації про обсяг викиду немає. Площа забруднення акваторії становить 200 квадратних метрів.

Танкер Minerva Symphony приписаний до порту Пірей і ходить під прапором Греції.

У Росморічфлоті розповіли, що нафта розлилася за межами берегової зони - приблизно за 6 кілометрів від берега. Зараз на місці розливу виставили бонові (плавучі) загородження.

Каспійський трубопровідний консорціум усуває розлив самостійно. Зокрема, створили оперативний штаб та залучили аварійно-рятувальні підрозділи. Запиту від власника терміналу поки не було, але в готовність привели сили філії морської рятувальної служби.

💬 Последние комментарии
Елена
Куба деньги от США за базирование принципиально не берет,там хоть и мало,не берут от Америки тех денег,Роджер думаю брал бы и клянчил ещё,чмо чувырное.А насчёт границ,то ничего вечного нет,войны и политика не просто так есть.
Елена
Владимир Александрович специально озвучил время и место переворота,тем самым он сорвал планы и происки,не будет он себя вот так подставлять(как Роджер на Мальте) или его обманули с такими данными, думаю это злой умысел ворогив.
И що ?
Пыдорская страна где на твою обувь 46 размера сразу реагируют мусара.
А ПРИ ЧЁМ ТУТ ЛУНА?
А ЛУНА ТУТ ПРИ ЧЁМ?
Що?
Треба цей мисяць декомунизоваты,а то каждый день ГРУ.
---
не убедительно нисколько ,ни одно ни другое.
Игбун Хохлов
На сегодняшний момент весь юридический цикл завершен. Проведен, прописанный еще советским законом, референдум, крымчане выбрали Россию. Оснований для выхода Крыма из состава РФ на этот момент нет.