События в миреwww.eurointegration.com.ua11 февр.

У Данії пропонують запровадити "тест на цінності" для отримання громадянства

nk_hauz/-mtcnkcfs1whs2klo98i.jpg

У Данії пропонують запровадити нову вимогу у процедурі отримання громадянства - запитання та співбесіду для оцінки, чи поділяють кандидати на отримання громадянства цінності данського суспільства.

Така пропозиція є серед нововведень, запропонованих головною опозиційною силою, пише "Європейська правда" з посиланням на данське The Local.

Як повідомляють, ініціатива має певну підтримку і в уряді. 

Існуючі процедури містять критерії щодо зайнятості, володіння мовою та несудимості, а також передбачають підписку про те, що кандидат поважає данські суспільні цінності та демократію.

У правоцентристській Ліберальній партії вважають, що цього недостатньо і на питання цінностей важливо звернути додаткову увагу.

"Якщо людина хоче стати громадяном Данії, вона має впустити Данію у своє серце... Інтеграція - це не про те, щоб "будувати мости". Якщо хтось не згоден, що Конституція має пріоритет перед Кораном, а жінки можуть обирати свого партнера - Данія не та країна, яка може стати для них рідною"", - зазначив речник партії у коментарі Jyllands-Posten.

Серед питань, які пропонують додати до опитувальника для кандидатів - як людина планує діяти, якщо потрібно обирати між вимогою данського закону та певними принципами своєї релігії, чи на їхню думку жінка може вільно обирати собі партнера. 

Також до вимог пропонують включити мотиваційний лист, у якому людина повинна пояснити своє прагнення стати громадянином Данії. Завершальним етапом у процедурі має стати співбесіда. 

Критики ініціативи ставлять під питання, чи можливо гарантувати щирість відповідей кандидатів, та припускають, що співбесіди будуть марнуванням часу й коштів; інші - про те, що це надмірне втручання у свободу думки і переконань.

💬 Последние комментарии
е
так это ж ТЫ тут всех призываешь воевать во славу америки, а как появилась реальная возможность этого - так сразу в кусты! ...и кстати до сих пор жду ответа на вопрос ГДЕ была ты когда Роджера отправили в Афган? про то что ты жрала от пуза и холодильник был набит дефицитом все уже знают...
е
вот и не взбухай тогда, что в твой адрес прилетает малая часть тех же ругательств, что позволяешь себе ты....
е
начинай с себя! ПОВТОРЯЮ для тебя тупой: как ты к людям так и они к тебе, дошло недоумок??
Елена
Ты не я,я не ты, поэтому по себе людей не суди.
Елена
Та пиши шо хочешь и ТП и ДБ ,попка ты дурак,обезьянничаешь повторяя чужие слова.
Елена
Той кто не украинец и не жил на Украине учит меня как правильно українською писати,знаю я козлоослик,знаю ,по русскому написала,ты по-ходу лучше мову знаешь чем я,не за этотт случай говорю,не за этот.
Гость
И запах повсюду не тот...