События в миреdip.org.ua28 нояб.

У Дубай відкрили унікальну пам’ятку для туристів

nk_hauz/TxwUtLtnR.webp

Дубай почав приймати гостей перший у світі басейн-інфініті з панорамним оглядом 360 градусів на висоті 210 метрів. Басейн Aura SkyPool з переливними краями розташований на 50 поверсі вежі Palm Tower на стовбурі острова The Palm Jumeirah.

Автором пейзажного проекту, одного з найочікуваніших, виступає іспанська група Sunset Hospitality Group. З нього відкриваються панорамні види на блакитні води Перської затоки, а також на головні визначні пам’ятки Дубай – від хмарочоса Burj Khalifa до оглядового колеса Ain Dubai.

Басейн з лаунжем та баром призначений як для прийняття сонячних ванн, так і для проведення свят та вечірніх урочистостей. Aura SkyPool відкрито з 10:00 до заходу сонця, вартість відвідування – від 170 дирхамів за людину.

Раніше дубайський курортний готель Address Beach Resort отримав запис у Книзі рекордів Гіннеса за найвищий у світі панорамний басейн. Він розташований на 77 поверсі готелю, на висоті 294 метри.

Площа пейзажного басейну – 560 кв. метрів. Він розділений на 75-метрову зону для плавання, а також зони для відпочинку та прийняття сонячних ванн. З басейну відкриваються краєвиди на острів Bluewaters, колесо огляду Ain Dubai, острови The Palm Jumeirah і The World Islands, район Dubai Marina та курорт Burj Al Arab.

На 2021 рік у Дубаї заплановано відкриття ще кількох розкішних басейнів із переливними краями. Зокрема, любителі сонячних ванн чекають на відкриття нового «небесного» басейну, найбільшого у світі: він розміститься на висоті 170 метрів над землею в новому готелі мережі Raffles у проекті Palm360, його довжина становитиме 155 метрів. Басейн, як зазначається, з’єднає на висоті дві башти.

💬 Последние комментарии
обезьяны всегда ищут крепкую ветку
так Песков прокомментировал идею Эрдогана "с глазу на глаз".
А что так можно было?
только в ЭТОЙ стране можно находясь в розыске у полиции, свободно бухать в ресторане «Царское село», у всех разыскивающих на виду, и особенно в разгар «вторжения Путина»... Американская хвалёная мафия "со сльозамы на очах" смотрит видосики и просто завидует😀
парад победы Путина в Полтаве
Адольф Гитлер тоже обещал не расширять своё ФАШИСТСКОЕ НАТО на восток, и даже подписал документ (читаем нимательно пакт о не нападении на СССР)
Весёлый Роджер
Ты ДЭБИЛ и як Шмуля Писдунович - ыщо и МУДАК! Запомни щирая мразь: Основатель украинской нации, по вашей щирой истории - князь Володимир Мономах! ТАК МУДАК? Ну вот, а его ридный сынку - Юрий Долгорукий - клятый москаль! И опять по xoxляче цэ будэ ТАК! Шо и доказывает простую историчну аксиому: Мовный xoxол - конченый МУДАК! И опять ТАК!!! Сало не роняй, для убийц детей него ховай!
Весёлый Роджер
А ты ТВАРЬ Шмуля, в это время с Карачуна из гаубиц 25 кг по мирным жителям НЕ ПРИЦЕЛЬНО стрелял и уссывался, як их там на части разрывало! ТАК МРАЗЬ ЖИДОВСКАЯ? Откуда ты знаешь, сколько и где я был? ПОШЁЛ НА ФУЙ ПРОДАЖНЫЙ ПАРХАТЫЙ ДЭБИЛ!
Весёлый Роджер
Заткнись дурень неграмотный! Козаки - цэ Рагули та щирые жиды!!! Чаму, а тому що уси козачьего роду, а не як ты уроды! Дафай щенывмырло спивай, на мотив старого ляхового гимна, та прапор Нижней Австрии пиднимай, та Сало не роняй, убийцам ховай!
Весёлый Роджер
Ответ дэ ШМУЛЯ про Советские смартфоны чи патефоны?