У Дубаї відкрили музей майбутнього, і він немов з іншої планети
События в миреlux.fm06 октября 2020

У Дубаї відкрили музей майбутнього, і він немов з іншої планети

Футуристична споруда займає 30 тисяч квадратних метрів, а заввишки - 77 метрів.

Здається, немов посеред ОАЕ виросло гігантське око. Його створили з неіржавіючої сталі, але немов без жодного шову. Це заслуга архітектурного бюро Killa Design. За допомогою комп'ютерних технологій було виготовлено понад тисячу форм, які підтримують каркас зі скловолокна і нержавіючої сталі.

До слова, постійної колекції в музеї не буде. Лише три головні виставки тривалістю рік або два. Також є поверх для дітей - він буде змінюватися набагато рідше. Ба більше, музей влаштовуватиме гастролі. Щодо експонатів, там будуть винаходи і найцікавіші проекти від світових дизайнерів і конструкторів. Всередині працюватиме комплекс інноваційних лабораторій, а також буде розроблена платформа для стартапів і провідних світових розробників в індустрії інноваційних розробок.

Музей майбутнього - це глобальна архітектурна ікона, яка показує, що дива можливі. Це відіграватиме важливу роль у наших зусиллях щодо формування кращого майбутнього, - сказав правитель Дубаїв шейх Мохаммед бен Рашид Аль-Мактум.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ГЫ
Я видел его интервью. И товарищ из краснодарского края у него спросил назовите дату когда освободите. После чего имперец покраснев отвел глаза. Они готовы - смешно
123
А где обоснования для этих переходов? Украина ждет когда определится ЕС со временем. Там сами не могут определится.
е
т.е. ответить тебе нечего... как обычно...слилась безработная...
е
отвечу ТВоОИМИ словами: что правда глаза колет? Лечись и иди улицу мети, больше пользы будет стране от тебя безработной...
Елена
Где ответ?кого поддерживали интервенты в Гражданскую войну? ответа как я вижу нет,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине и Европе!
Кругом одни евреи
Пасечник йосип рачок - главный местный дурачок! Выбирал из местных пчёл, чтоб был истинный хохол! Евреи, евреи кругом одни евреи.
Весёлый Роджер
Особенно прав ты Шмуля по вопросам: выплавки стали, мукомольным заводам, историческим фразам, построению мостов из картона и поеданию москалями ёжиков и бобров с выползнями. Короче - обычный, выживший из ума, самовлюблённый, тупой, нарцистический пердун! Сало не уронил?