События в миреwww.unian.ua9 окт.

У Дубаї відкрився найбільший арт-ярмарок

У ході виставки заплановані відкриті уроки живопису, експерименти з цифровим мистецтвом та майстер-класи за участю експертної спільноти.

nk_hauz/-mj7scfxw8pp5p1xvbp_.png

Щорічний і найбільший в регіоні арт-ярмарок доступного мистецтва World Art Dubai проходить в Дубаї з 8 по 10 жовтня. Міжнародна творча спільнота збирається в ці дні в дубайському центрі міжнародної торгівлі.

Традиційно виставка-ярмарок приваблює велику кількість відвідувачів з дітьми. Тема виставки цього року "Звільни свій розум". Заплановані відкриті уроки живопису, експерименти з цифровим мистецтвом і майстер-класи за участю експертної спільноти.

"Мистецтво служило віддушиною для людей по всьому світу в цьому році. Ми будемо культивувати цю енергію та ентузіазм, збирати разом міжнародних художників, стимулювати творчість і прагнення до пізнання", - зазначили в оргкомітеті виставки, передає russianemirates.com.

Протягом декількох років World Art Dubai підігрівала інтерес до відродження мистецтва, збираючи на одному майданчику міжнародне арт-співтовариство. Цього року виставка висвітлить те, як художники надихалися під час пандемії.

Захід збере фотографів і руйнівників шаблонів у світі моди, експериментальних експресіоністів і міських художників. Протягом трьох днів вони будуть вражати своїми талантами та ідеями цінителів мистецтва – як досвідчених, так і новачків.

Для участі у виставці-ярмарку було відібрано близько 2 тис. робіт сучасних художників - як титулованих, так і дебютантів. Серед знаменитостей-французько-туніський скульптор Ідрісс бі і Фарах Малхас, чия художня студія була зруйнована під час недавнього вибуху в Бейруті.

На виставці будуть дотримуватися заходів профілактики коронавірусу, включаючи носіння масок, дотримання соціальної дистанції і вимірювання температури тіла на вході. Зареєструватися та придбати квитки онлайн можна на сайті worldartdubai.com.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Это геноцид лунатиков.
ера
це ты..."ТВАРЬ нацисткая!"...
Игбун Хохлов
Правильно говорить: отсасывальное.
Весёлый Роджер
«Евреи - живут в Израиле. А на Украине - жиды.» "фашизм это твоё,родное." Шмуля!!! Как там с Факельным шествием ... в честь кого було??? Какую годовщину будете праздновать, що там Рада приняла??? Расскажи о запрете Русского языка и Русских мультиков, ТВ, книг и тд и тп!!! ЭЙ ТВАРЬ пархатая и брехатая - починай... Роджер захотел сто видов колбас та без очереди и потому на Украине сейчас ходють нацисты со свастикой! А на Донбасе эти браты xoxлов - запизденцы, детей прицельно убивають! Гэть ковбасики чи Гэть продажных и завистливых мовнюков з Глобусом у дупе?
ВЕРКА СЕРДЮЧКА - СЛЕДУЮЩАЯ ПРЕЗИДЕНТКА уКРАИНЫ?
ВЕРКА СЕРДЮЧКА - СЛЕДУЮЩАЯ ПРЕЗИДЕНТКА уКРАИНЫ? Уже песни про бандеру поёт. Начало есть.
САМОУБИЛСЯ уКРАИНСКИЙ БОКСЁР ВЛАДИМИР ВИРЧИС.
ПОВЕСИЛСЯ уКРАИНСКИЙ БОКСЁР-ТЯЖЕЛОВЕС ВЛАДИМИР ВИРЧИС.
-----
«Елена, 04.08.2019 17:46 Красивое зрелище, а в это время в ОРДЕ ..... Свободу украинским военным морякам, а также Балуху и Сенцову.»