У Дубаї заповідник вперше відкрили для туристів
События в миреwww.unian.ua13 ноября 2020

У Дубаї заповідник вперше відкрили для туристів

У Дубаї любителям екотуризму вперше дозволили заїхати в заповідник на автомобілях.

У Дубаї з'явилася нова туристична розвага - автомобільні прогулянки по заповіднику The Dubai Desert Conservation Reserve площею 225 кв.м. Туристам також пропонується розбити табір і заночувати посеред пустелі, на території заповідника. В одній екскурсії можуть взяти участь до п'яти автомобілів одночасно, до двох дорослих і трьох дітей – в кожному. Тури починаються о 14:30 і завершуються о 10:30 наступного дня. Вартість екскурсій - від 1950 дирхамів за двох ($530). Екскурсії з ночівлями починаються з інструктажу з безпечного водіння повнопривідних автомобілів в заповіднику, де потрібно дбайливо ставитися до природи.

Під час поїздки екотуристи зустрінуть аравійського орікса, газелей, лисиць і ящірок, а також перелітних птахів (з листопада по квітень). Кемпінг розташований посеред пустелі, в лісі з дерев "Гаф", де можна повністю зануритися в природу, передає russianemirates.com.

До послуг туристів - кемпінг-трейлер з наметом на даху, холодильником і екологічно чистим грилем, а також всім необхідним для ночівлі на природі, включаючи меблі, питну воду, душ і туалет. Туристам необхідно привезти з собою тільки їжу, напої та постільні приналежності.

На світанку туристи можуть поспостерігати за польотом яструба в гафському лісі.

Новий туристичний маршрут створено для того, щоб ближче познайомити мандрівників з флорою і фауною пустелі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ера
закон классической логики в данном случае НЕ подходит... если есть мозги, поймешь о чем я...
ера
..".на нарах"...?...так ты "от туда" срачишь патриот?...о! теперь и мы тя "раскусили"...а я не могла понять...откуда Этот непристойно-злобствующий жаргон...
Луна-2
Открытие сделала -давно тебя посещают такие глубокие мысли?
Луна-2
ИНТЕРЕСНО -А КТО ТУТ ЕЕ ЗАЩИЩАЛ ? Кто к ней в адвокаты набивался? кТО С НЕЙ В РАЗВЕДКУ ХОТЕЛ ИДТИ? И нате вам иду в отказ...я С Роджером пошла бы в разведку не потому что он веселый -а потому что он -надежный и своих не бросает.ц
-----
ответ дэ падла?
Весёлый Роджер
Точно "е", ты прямо ему по пятачку свинорыльному попал! :-)) "А ты Шмуля там смокчи, газеточки почитывай, а ты смокчи, смокчи, смокчи - себя перевоспитывай...!"
Весёлый Роджер
«Всюду точки…, точки…, точки…, Всюду точки… господа, А без точек… жизнь плохая – Не годиться никуда… Точек… нет - и ты, как нищий, День не знаешь как убить. Всю дорогу ищешь-рыщешь, Что бы, что-то, утащить. Ну, а скоро вновь проснёшься, Ты на нарах, как всегда, И, кряхтя, перевернёшься, Скажешь: «Здрасьте, господа! ....»