События в миреsuspilne.mediaJul 9

У двох штатах США через спеку померли близько 200 людей

nk_hauz/-meadhsajk-9ra9stnnq.jpg

У США через рекордну спеку, яка минулого тижня вразила північно-західну частину країни, померли близько 200 осіб. Органи охорони здоров'я повідомляють про 116 смертей у штаті Орегон та 78 у штаті Вашингтон.

Як повідомляє The Guardian, особливо "вражаючими" є показники у штаті Вашингтон, позаяк з середини червня до кінця серпня 2020 року у регіоні зафіксували сім смертей, пов’язаних із спекою. Водночас у період з 2015 по 2020 рік у штаті було лише 39 подібних смертей.

"Це величезний стрибок у смертності через спеку. Трагічно і те, що багато людей не думали побачити подібне (таку спеку — ред.) у помірному кліматі", — заявив головний санітарний лікар штату Вашингтон Скотт Ліндквіст.

За його словами, високі температури є свідченням зміни клімату: "Ми бачимо докази цього з драматичними погодними явищами, великими повенями, історичними лісовими пожежами тощо".

Як повідомляє AP, ще більше смертей зафіксували у штаті Орегон — зокрема людям не вистачало кондиціонерів або вентиляторів, через що вони ставали жертвами спеки. Загалом від наслідків високої температури загинули 116 людей. Наймолодшій жертві було 37 років, а найстаршій — 97.

Вказується, що у сусідній Канаді внаслідок спеки й лісових пожеж у Британській Колумбії померли близько 500 людей. Температура сягнула рекордних 46 градусів, побивши всі попередні показники.

Західне узбережжя США також опинилося в зоні рекордної літньої спеки. В найбільшому місті штату Орегон Портленді був зареєстрований температурний рекорд у 44,4 градуса за Цельсієм, а надзвичайна спека спостерігається також у штатах Каліфорнія, Невада та Вашингтон.

Зазвичай штати Орегон та Вашингтон мають помірний температурний режим, і більшість будинків не обладнані системами кондиціонування. Синоптики називають причиною аномально високих температур на тихоокеанському узбережжі Америки зону високого атмосферного тиску, яка вкрила регіон.

💬 Последние комментарии
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
сашко гарматный
в 2015 кричали что РФ осталось существовать полгода.через полгода говорили что 1год еще через полгода несколько лет.сейчас патриотично молчат. в2015 заявляли что в Украине растет доллар а в РФ падает рубль а это принципиальная разница...Тлько за время весьмирснами и уничтожающихсанкцийпротивагрессора гривня просела в два раза относительно рубля.Для елена-в 2013 за 1 гривню можно было купить 5 рублей..после всепобеждающих реформ и неимоверной поддержки цивилизованных стран за 1 гривню можно купить максимум 2,5 рубля.Мне настонадоело слушать как плохо живут россияне-это их дело.Мне настонадоело слушать о том какие кары будут для крымчан дончан и луганчан-ребята идите уже в военкомат и вперед на амбразуру.А писать гневные высеры в перерывах между дрочкой на порносайтах и отхлебывая пивко могут только сявки...
Утро стрелецкой казни
Как оказалось, Крым был греческим, татарским, турецким... Можно плавно перевести тему на геноцид черкесов. Это был прекрасный маленький гордый народ. От того и геноцид!
..................
УПС. И ШО ШШАЛЮБЫ ХОХЛОПТЯНЫ ПОСТОРИВШИЕ ПИРАМИДЫ - шо у нас? ЗЕЛЯ КЛОУН ИМПЕРАТОР. И ЛЮБОВ ШША: ТОЛЬКО ХОЛОДНО И ГОЛОДНО.
наблюдатель
«От трех трясется земля, четырех она не может носить: раба, когда он делается царем; глупого, когда он досыта ест хлеб; позорную женщину, когда она выходит замуж, и служанку, когда она занимает место госпожи своей» (Притч. 30, 21). ... «Горе тебе, земля, когда царь твой отрок, и когда князья твои едят рано!» (Еккл. 10, 16).
наблюдатель
«От трех трясется земля, четырех она не может носить: раба, когда он делается царем; глупого, когда он досыта ест хлеб; позорную женщину, когда она выходит замуж, и служанку, когда она занимает место госпожи своей» (Притч. 30, 21). ... «Горе тебе, земля, когда царь твой отрок, и когда князья твои едят рано!» (Еккл. 10, 16).
Сгущенное молоко
А Эрик Кох любил охоту. Охоту на украинцев.