У двох штатах США через спеку померли близько 200 людей
События в миреsuspilne.media09 июля 2021

У двох штатах США через спеку померли близько 200 людей

У США через рекордну спеку, яка минулого тижня вразила північно-західну частину країни, померли близько 200 осіб. Органи охорони здоров'я повідомляють про 116 смертей у штаті Орегон та 78 у штаті Вашингтон.

Як повідомляє The Guardian, особливо "вражаючими" є показники у штаті Вашингтон, позаяк з середини червня до кінця серпня 2020 року у регіоні зафіксували сім смертей, пов’язаних із спекою. Водночас у період з 2015 по 2020 рік у штаті було лише 39 подібних смертей.

"Це величезний стрибок у смертності через спеку. Трагічно і те, що багато людей не думали побачити подібне (таку спеку — ред.) у помірному кліматі", — заявив головний санітарний лікар штату Вашингтон Скотт Ліндквіст.

За його словами, високі температури є свідченням зміни клімату: "Ми бачимо докази цього з драматичними погодними явищами, великими повенями, історичними лісовими пожежами тощо".

Як повідомляє AP, ще більше смертей зафіксували у штаті Орегон — зокрема людям не вистачало кондиціонерів або вентиляторів, через що вони ставали жертвами спеки. Загалом від наслідків високої температури загинули 116 людей. Наймолодшій жертві було 37 років, а найстаршій — 97.

Вказується, що у сусідній Канаді внаслідок спеки й лісових пожеж у Британській Колумбії померли близько 500 людей. Температура сягнула рекордних 46 градусів, побивши всі попередні показники.

Західне узбережжя США також опинилося в зоні рекордної літньої спеки. В найбільшому місті штату Орегон Портленді був зареєстрований температурний рекорд у 44,4 градуса за Цельсієм, а надзвичайна спека спостерігається також у штатах Каліфорнія, Невада та Вашингтон.

Зазвичай штати Орегон та Вашингтон мають помірний температурний режим, і більшість будинків не обладнані системами кондиціонування. Синоптики називають причиною аномально високих температур на тихоокеанському узбережжі Америки зону високого атмосферного тиску, яка вкрила регіон.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
УКР
А єто баба на фото или трансгендер?
все было ничего нового
красные бригады википедия
е
Елена, так что с нацизмом на Украине? Кто ответил за организацию и проведение нацистского марша в Киеве?? Ссыкло, где ответ???
трамп
ору ))) просто ору с информации для амеб ))) автору даже СТЫДНО подписаться под этим юмористическом эссе
трамп
Всегда так было испокон веков короли и холопы.... и будет также дальше ВЕЗДЕ В МИРЕ а не только в США ((( чем Россия лучше??? все олигархам принадлежит и их детям заводы компании и пароходы а простому "смерду" зп 20 тысяч рублей а после 30 лет пахоты пенсия 10 тысяч рублей (((
Мойша
Черти мовные ,всё равно останутся чертями мовными,дай им хоть латиницу,хоть кириллицу.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется..