События в миреhmarochos.kiev.uaSep 18

У Фінляндії створюють міні-офіси на деревах для дистанційної роботи

У парках і природних зонах фінського міста Лахті відкриваються безкоштовні станції для віддаленої роботи. Про це повідомляє видання The Mayor. Вже доступні чотири таких робочих місця, місце для п’ятого пропонують обрати містянам.

nk_hauz/b0u6A9S7g.jpeg

Станції встановлені прямо на деревах. Їх конструкція розроблена за участю студентів Інституту дизайну та образотворчих мистецтв Університету прикладних наук LAB.

У дизайні робочих станцій поєднується екологічність, локальність і функціональність. Їхня округла форма вписується в природний пейзаж. На робочих місцях є тримачі для склянки й телефону, місце для ноутбука і гачок для сумки або рюкзака.

Матеріалом для робочих станцій під назвою Viita стала фінська ялина. Станції, як стверджують їх автори, легко встановлюються і демонтуються з дерев, не завдаючи їм шкоди. Повністю готові до експлуатації мініофіси будуть восени.

Раніше ми писали, що там запустили перший у світі міський прокат лиж.

Лахті визнано зеленою столицею Європи у 2021 році. Це нагороду отримують європейські міста за відповідальне ставлення їх влади та жителів до навколишнього середовища. Місто планує до 2025 року прийти до нульового балансу викиду вуглецю, а до 2050-го – до безвідходної економіки замкнутого циклу. Викиди парникових газів за останні 30 років тут скоротили на 70%, майже 99% побутового сміття переробляють.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Послушай маладая и умственно некрасивая ТП! Тебе уже сколько предлагали вариантов? Там тебя очень ждут! Повторяю: 1. на кулубнику у Поляндию; 2. Под гейропейский мост; 3. Модные клининговые компании; 4. Housekeeper. А больше, судя по твоим высерам, ты ни чего и не умеешь!
Не понял
Если реально сблизить власть с изберателем, то власть получит психическое расстройство. Если избератель получит власть с нужным ему качеством, то борьбу с властью можно будет прекратить. Если же власть хочет сохранить свое здоровье, то нужно прекратить игру во власть. И tertium, здесь, non datur.
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Авторские статьи