События в миреukrrain.comJun 29

У Франції будують середньовічний замок без сучасних інструментів

nk_hauz/-mdne11_vu6jrwiu6dvg.jpg

Французи вирішили побудувати справжній середньовічний замок, причому зробити це за автентичними технологіями, без застосування сучасних матеріалів та інструментів.

nk_hauz/-mdne4nje_s0crcym0bq.jpg

Як повідомляє Archdaily, мета цього експерименту – згадати забуті технології в архітектурі. Така ідея прийшла в голову підприємцю Мішелю Гійо, після того як він купив майже зруйнований замок епохи ренесансу Сен-Фарго і відновив його. Згодом він вирішив побудувати з нуля схожий замок за старовинними технологіями. Для цього він вибрав селище Тренья з центрального регіону Франції, на ділянці поруч з лісом, кам'яним кар'єром і річкою. У 1997 році Євросоюз, влада Франції та меценати надали Гійо на проєкт близько 400 тисяч євро. Для будівництва залучили 70 робітників, які мають не тільки зводити замок, але і добувати будівельні матеріали і транспортувати їх на будмайданчик. Часто їм допомагають в цій справі волонтери. Їх вчать майстерності, а потім навіть видають сертифікати про професійну кваліфікацію.

nk_hauz/-mdne4w15gitpxybdqfd.jpg

З огляду на високу популярність, дане будівництво зараз служить туристичною та освітньою пам'яткою. Тут проводять екскурсії і розповідають про особливості архітектури XVII-XVIII століть.

nk_hauz/-mdne4ssmdeiugy0inji.jpg
nk_hauz/-mdne4rlg7fpffkwkq6x.jpg

Як будівництво закінчиться, замок буде мати фортифікаційні споруди, масивні кам'яні стіни, велику головну вежу, дві вежі для захисту головного входу.

nk_hauz/-mdne4ueovwoigomihsm.jpg

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Маня цэ хто? Я тильки одну Маня знаю, ну ту шо, "... взяли Маню на кармане, фраернулася. Платье синее в горошек, да косынки шёлк, Я вернулась, здравствуй Шмуля - милый корешок! Толстый Шмуля в коридоре лампочку пиСдил, Маня вскрикнула от боли и лишилась сил..."
Весёлый Роджер
Но кажется яйки вин вже продал, за ненадобностью, тильки мешают гопак танцевать та Бандеру прославлять! «Елена -29 июня 2020- ….. сто двадцать пятый раз пишу, ты же знаешь, просто людей учить и воспитывать надо,а непокорных наказывать,вешать…» «Елена -11 июля 2020- Не понял,не поняла,я женщина,…. но что поделаешь,вот сижу я … в темно-синих армейских трусах ,о тебе думаю,… А Украина идёт … прямиков у ЖОПУ, хотя думувает, шо у Эуропу. Сало Уранили!»»
Весёлый Роджер
Пишите правильно - по плешивой Шмулиной 70-летней лысине!
Весёлый Роджер
Всё равно лапа, не снимай этот вопрос. Пусть не сейчас, позже, поверь нужная вещь, не только для Кита, но больше для тебя!!! Получается, что у тебя хлеб в пересчёте на 700 гр = (700х22.5)/400=39.37 грн? Правильно!? Так посмотри ПОТОМ в магазе, цены на то, что я написал, будь ласка! «Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.93 грн; Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.61 грн». А то Шмуля Сруля сразу язык у дупу затолкал и стал про Брежнева вспоминать, как прекрасно ему было тоди со склада воровать!
Весёлый Роджер
Ну так цены дай у бывшей хлебной житницы Союза! Не 40 лет назад, а сейчас - эй пЫдарас! Давай Шмуля сейчас! Никому твои экскурсы в историю не нужны!!! Людям сейчас жить надо, а не воспоминаниями - "Политику партии одобрямс", "Все ракеты точно в цель! Наша цель - коммунизм!". А у Шмули онанизм!
Бюро переписи
Как раз часом уронил... Можешь поднять, Маня?
Весёлый Роджер
У тебя вора-несуна, конечно длинные. Столько напиСдил, вся хата в барахле никому не нужном. Что ты там про б/у кальсоны писал? Кому предлагал?