События в миреukrrain.com29 июн.

У Франції будують середньовічний замок без сучасних інструментів

nk_hauz/-mdne11_vu6jrwiu6dvg.jpg

Французи вирішили побудувати справжній середньовічний замок, причому зробити це за автентичними технологіями, без застосування сучасних матеріалів та інструментів.

nk_hauz/-mdne4nje_s0crcym0bq.jpg

Як повідомляє Archdaily, мета цього експерименту – згадати забуті технології в архітектурі. Така ідея прийшла в голову підприємцю Мішелю Гійо, після того як він купив майже зруйнований замок епохи ренесансу Сен-Фарго і відновив його. Згодом він вирішив побудувати з нуля схожий замок за старовинними технологіями. Для цього він вибрав селище Тренья з центрального регіону Франції, на ділянці поруч з лісом, кам'яним кар'єром і річкою. У 1997 році Євросоюз, влада Франції та меценати надали Гійо на проєкт близько 400 тисяч євро. Для будівництва залучили 70 робітників, які мають не тільки зводити замок, але і добувати будівельні матеріали і транспортувати їх на будмайданчик. Часто їм допомагають в цій справі волонтери. Їх вчать майстерності, а потім навіть видають сертифікати про професійну кваліфікацію.

nk_hauz/-mdne4w15gitpxybdqfd.jpg

З огляду на високу популярність, дане будівництво зараз служить туристичною та освітньою пам'яткою. Тут проводять екскурсії і розповідають про особливості архітектури XVII-XVIII століть.

nk_hauz/-mdne4ssmdeiugy0inji.jpg
nk_hauz/-mdne4rlg7fpffkwkq6x.jpg

Як будівництво закінчиться, замок буде мати фортифікаційні споруди, масивні кам'яні стіни, велику головну вежу, дві вежі для захисту головного входу.

nk_hauz/-mdne4ueovwoigomihsm.jpg

💬 Последние комментарии
В ОЧЕРЕДЬ, СУКИНЫ ДЕТИ!!!
СКОРЕЕ НА НОВЫЙ ГОД НА КРЕЩАТИКЕ ПУШИЛИН И ПАСЕЧНИК БУДУТ ПРОДАВАТЬ ВСЕМ ЖЕЛАЮЩИМ уКРАМ БИЛЕТЫ ДЛЯ ПРОЕЗДА НА ТАНКЕ ПО МОСКВЕ! СТОИМОСТЬ БИЛЕТА - 5 МИЛЛИОНОВ ДОЛЯРОВ!!! НЕ БУДУТ ПОКУПАТЬ, ОТКЛЮЧИМ ГАЗ! уКРЫ БОГАТЫЕ, МОГУТ СЕБЕ ПОЗВОЛИТЬ!
Луна -2
МЕчтать не вредно ..УЖЕ МЕЧТАЛИ, КОЕ -КТО, НАПРИМЕР, НЕМЦЫ И ФРАНЦУЗЫ - НУ И ГДЕ ОНИ СЕЙЧАС?Где господин Гитлер?Где господин Наполеон?И объясни мне зачем России нападать первой - она же не Украина -не самоубийца ,,,,Это толкь украинские генералы мечтают с "Абрамсами"Проехаться по КРАСНОЙ ПЛОЩАДИ . Дайте нам тісячу танков. И МЫ ЗАВОЮЕМ Москву. Беда с Украиной -болеет нацизмом Она наяву. Дайте "Абрамсов"скорее. Дайте нам "Джавеллин" Мы уничтожим Россию В пустыню её превратив. Крым вернем с боями. Будет опять он наш. Мы и КУБАНЬ ЗАХВАТИМ в ПЛАНАХ ЭТО У НАС. Мы по Москве пройдемся. Парадом пленных вояк. Жаль что американцы Нас не поддержат никак Американцы толкают нас Развязать войну. Чужими руками мечтают Втянуть в гибель всю страну. Планы,ох эти планы.. Никак не реальны они. в Киеве генералы Раздуют пожар войны. В этом пожаре погибнет Страна Украина моя. Но по Москве пройдётся Пленная рать твоя.
В ОЧЕРЕДЬ, СУКИНЫ ДЕТИ!!!
СКОРЕЕ НА НОВЫЙ ГОД НА КРЕЩАТИКЕ БУДУТ ПРОДАВАТЬ ВСЕМ ЖЕЛАЮЩИМ уКРАМ БИЛЕТЫ ДЛЯ ПРОЕЗДА НА ТАНКЕ ПО МОСКВЕ! СТОИМОСТЬ БИЛЕТА - 5 МИЛЛИОНОВ ДОЛЯРОВ!!! НЕ БУДУТ ПОКУПАТЬ, ОТКЛЮЧИМ ГАЗ! уКРЫ БОГАТЫЕ, МОГУТ СЕБЕ ПОЗВОЛИТЬ!
Гость
Наивная. Посмотри на количество военной мощи РФ и Украины. Разве что в открытую в Киев приедет на танке за просто так.
Зоо
Моего пса которого мент испугался этот же мент и убил.
Гость
Что за бред? Россия подписалась Минское соглашение и не нарушает ее. А что делает МИД Украины? Подумайте!
ВЕЧНО ВСЕМ НЕДОВОЛЬНАЯ уКРАИНА...ПОЗОР!
ГЭТЬ и СМЭРТЬ - 30 лет только и слышно в украине... Вечно всем недовольная хохляцкая нация!!!