У Франції будують середньовічний замок без сучасних інструментів
События в миреukrrain.com29 июня 2021

У Франції будують середньовічний замок без сучасних інструментів

Французи вирішили побудувати справжній середньовічний замок, причому зробити це за автентичними технологіями, без застосування сучасних матеріалів та інструментів.

Як повідомляє Archdaily, мета цього експерименту – згадати забуті технології в архітектурі. Така ідея прийшла в голову підприємцю Мішелю Гійо, після того як він купив майже зруйнований замок епохи ренесансу Сен-Фарго і відновив його. Згодом він вирішив побудувати з нуля схожий замок за старовинними технологіями. Для цього він вибрав селище Тренья з центрального регіону Франції, на ділянці поруч з лісом, кам'яним кар'єром і річкою. У 1997 році Євросоюз, влада Франції та меценати надали Гійо на проєкт близько 400 тисяч євро. Для будівництва залучили 70 робітників, які мають не тільки зводити замок, але і добувати будівельні матеріали і транспортувати їх на будмайданчик. Часто їм допомагають в цій справі волонтери. Їх вчать майстерності, а потім навіть видають сертифікати про професійну кваліфікацію.

З огляду на високу популярність, дане будівництво зараз служить туристичною та освітньою пам'яткою. Тут проводять екскурсії і розповідають про особливості архітектури XVII-XVIII століть.

Як будівництво закінчиться, замок буде мати фортифікаційні споруди, масивні кам'яні стіни, велику головну вежу, дві вежі для захисту головного входу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Mike Morgan
Do you need a quick long or short term Loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We offer business Loan, personal Loan, home Loan, auto Loan,student Loan, debt consolidation Loan e.t.c. no matter your credit score. Personal Loans (Secure and Unsecured) Business Loans (Secure and Unsecured) Consolidation Loan and many more. Contact US for more information about Loan offer and we will solve your financial problem. contact us via email: muthooth.finance@gmail.com Phone number: +917428831341 (Call/Whats app)
УКР
А єто баба на фото или трансгендер?
все было ничего нового
красные бригады википедия
е
Елена, так что с нацизмом на Украине? Кто ответил за организацию и проведение нацистского марша в Киеве?? Ссыкло, где ответ???
трамп
ору ))) просто ору с информации для амеб ))) автору даже СТЫДНО подписаться под этим юмористическом эссе
трамп
Всегда так было испокон веков короли и холопы.... и будет также дальше ВЕЗДЕ В МИРЕ а не только в США ((( чем Россия лучше??? все олигархам принадлежит и их детям заводы компании и пароходы а простому "смерду" зп 20 тысяч рублей а после 30 лет пахоты пенсия 10 тысяч рублей (((
Мойша
Черти мовные ,всё равно останутся чертями мовными,дай им хоть латиницу,хоть кириллицу.