События в миреwww.eurointegration.com.ua21 окт.

У Франції через шквальний вітер зупиняли поїзди, знеструмлені близько 250 тисяч домівок

На півночі Франції через шквальний вітер близько 250 тисяч домівок залишились без електропостачання, а поїзди на низці ліній у ранкові години зупиняли через численні випадки падіння гілок і дерев на колії.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Le Figaro/AFP.

У районах біля узбережжя Нормандії пориви вітру в ніч з 20 на 21 жовтня подекуди сягали 175 км/год. За першими оцінками оператора електромережі Enedis, без постачання залишилися 250 тисяч домівок.

На шосту годину ранку метеорологи повідомляли про пориви до 109 км/год у Парижі та ще більшої сили у Шампані. У Руані найсильніші шквали складали 122 км/год, у приморському Гаврі - 150 км/год.

France Bleu повідомляє, що у комуні Плозве у Бретані, на океанському узбережжі, є пошкоджені будинки. У тому числі зірвало покрівлю з мерії, а один приватний будинок повністю зруйнований.

nk_hauz/k7JX3-O7R.jpeg

Мер Жиль Керезеон розповів, що такого шторму у місті не пригадують. У містечку Ландерно затопило набережні та найближчі до води магазини.

Через падіння гілок на колії вранці тимчасово зупиняли рух регіональних електричок на низці ліній RER в столичному регіоні Іль-де-Франс.

Швидкісні поїзди оператора SNCF зовсім зупинили рух у Нормандії на початку ранку, рекомендувавши людям не планувати поїздки на найближчий час.

"Через сильні пориви вітру і падіння дерев ускладнено рух поїздів в Іль-де-Франс, Нормандії, в Північному регіоні та Лотарингії", - попередив у своєму Twitter міністр транспорту Жан-Батіст Джеббарі.

У половині департаментів на півночі країни, в тому числі у Парижі, оголосили помаранчевий рівень попередження і на день 21 жовтня, очікують сильні вітри та зливи.

💬 Последние комментарии
Ядрачистыйизумруд
Да не забулы ,не забулы мы про множество военных баз и био-лабораторий американских по миру,да и про "миролюбивое" НАТО тоже помним.
Мяколя
та ввже не забувайте звидки корона вирусь
Ке
чтоб развалить СССР - США перевернула мир и сейчас не откажется
е
Елена, так говоришь Украина социальная страна? ну-ну.. прокомментируй, БРЕХЛО...
е
А куда Украина девала свои продвинутые технологии? Петя их продал и такие как ты?А что со станками в Украине, ЧТО нового сделано при майданутых за ВОСЕМЬ лет? А корабли в Николаеве чего не делают, а заказывают в Турции и покупают сильно бу лоханки по всему шарику?Свой завод разрушили такие как ТЫ! а почему? потому что америкосам конкуренты НЕ НУЖНЫ! так что там с Кравчуком, Кучмой и Ющем при которых страна из богатейших республик бывшего союза скатилась на одно из последних мест в Европе?? Че молчишь? Ответь за свое отношение к ним, че слабо? и не БРЕШИ что уже писала! НЕ БЫЛО этого!...
е
честные люди свою страну за печеньки не продают и не разваливают в угоду америкосам и другим! так что кончай БРЕХАТЬ честная нашлась...
е
очень аргументированный ответ... ничего другого и не ожидал.. так ГДЕ внушение твоей подружке что матерится это нехорошо? что ПОСТОЯННО брехать это плохо?? НЕТ ЭТОГО!...