События в миреaspekty.net23 окт.

У Франції через соцмережі виявляють і затримують ісламістів

nk_hauz/-mkguzytugxvigeuhakd.jpg

Французька поліція виявляє ісламських радикалів завдяки їх записам у соцмережах, що схвалюють жорстоке вбивство шкільного вчителя терористом у Конфлан-Сент-Онорін. Про це повідомило інформагентство ТАСС з посиланням на заяву міністра внутрішніх справ Жеральда Дарманена.

«84 розслідування були відкриті у зв’язку з поширенням ненависті в мережі відносно тих, хто після вечора п’ятниці підтримував дії вбивці викладача», — сказав він.

За словами міністра, затримання ісламістів ведуться з учорашнього дня. «Поліцейські операції тривають щодо десятка осіб. Потрібно продовжувати активну роботу з викорінення ненависті в соцмережах», — заявив він.

Нагадаємо, 16 жовтня ісламський радикал обезголовив 47-річного вчителя історії Самюеля Паті, який показував студентам карикатури на пророка Мухаммеда. Через кілька хвилин після цього поліція застрелила нападника.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці у Франції готові вислати з країни понад 230 радикалів з іноземним громадянством, які підозрюються в екстремістській діяльності.

💬 Последние комментарии
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!