События в миреfreezmi.io4 февр.

У Франції чоловік на викраденому фургоні збив пішоходів

nk_hauz/-msggwrlyvozdahvkzfw.jpg

Чоловік на викраденому фургоні муніципальної служби збив двох людей в діловому районі Дефанс в передмісті Парижа. Про це повідомив телеканал BFM TV.

Один з пішоходів загинув на місці, другий був госпіталізований. Після інциденту водій спробував сховатися пішки, однак був затриманий в той момент, коли збирався зістрибнути на залізничні колії.

Версія теракту не розглядається.

За даними газети Le Parisien, затриманий 46-річний чоловік не має певного місця проживання і був знайомий місцевим жителям, а також співробітникам офісних приміщень.

Перед інцидентом у нього стався конфлікт з чоловіком і жінкою, після чого він заліз в фургон і наїхав на них.

💬 Последние комментарии
Будь готов
☝️
-------
ощыбка не 45 человек ,а 35 человек.
------
Украина локальная статистика двох ковидных отделений: с 45 больных-22 непривитых,13 привиьых.Привитых больше стало поступать с 5.01.2022.
Будь готов
Единственная верная национальная стратегия - это типа как у талибов получается... Слава украинскому талибану!
шэп
Так так таксс.. а это с..ка москали с ПУТИИНЫЫМ. Чиста падстава
Будь готов
В случае военного конфликта в Украине исторически страдает прежде всего гражданское население... На Западе по другому. Поэтому, учитывая данную особенность, настоятельно рекомендую населению вооружаться и активно участвовать в конфликте. Так у пересичного больше шансов выжить. А заодно и нужные реформы можно провести.
Нужно бомбить
Вообще, все плохо. Президент Зеленский объявил новый курс на борьбу с олигархами. Но пока видно только борьбу олигархов с Зеленским. А народной борьбы Зеленского с кормильцами не видно.
Авторские статьи